• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 012

15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15887474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Między apartamentem a domem. Morze tuż tuż.. 27784247 15887474 To nie jest zwykłe mieszkanie to coś między apartamentem a domem!Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza!Na sprzedaż przestronne  mieszkanie o powierzchni użytkowej 122,30 m², usytuowane na 1 piętrze kameralnego, przedwoj...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 575 000 PLN (18 934 zł/m2)

4
2
136 m2
1939
15877511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570997 15877511 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 65 m² w centrum Tarnowa 2 balkony po generalnym remoncie Mieszkanie o powierzchni 65 m² znajduje się na 2 piętrze klimatycznej kamienicy i oferuje przestronny, dwustronny układ pomieszczeń...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

399 000 PLN (6 138 zł/m2)

2
-
65 m2
1930
15894348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940391 15894348 MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POWIERZCHNI 81,88 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ W MIEJSCOWOŚCI RZĄSKA ZAKUP BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,88 mkw., położone na parterze w bliźniaku czterolokalowym. Ogrzewanie...

Rząska (Małopolskie, gm. Zabierzów)

820 000 PLN (10 123 zł/m2)

3
-
81 m2
2022
15864759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27272346 15864759 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (15 120 zł/m2)

5
1
79.3 m2
2002
15845299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26859801 15845299 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie 500m.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 967 zł/m2)

4
2
61 m2
1982
15839647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
To nie tylko metry! Układ Światło i Lokalizacja! 26756897 15839647 Dwustronne, słoneczne i z dobrą energią! 60 m² dobrze wykorzystanej przestrzeni!3-pokojowe mieszkanie o powierzchni, położone na IV piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Pustki Cisowskie w Gdyni. Dwustronna ekspozycja sprawia, że wnętrza są jasne i s...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

570 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15893692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916292 15893692 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m², położone na parterze kameralnego budynku z 2010 roku na cenionym osiedlu w Bezrzeczu.Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, łazienki oraz prywa...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

629 000 PLN (11 541 zł/m2)

2
1
54.5 m2
2010
15889242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846220 15889242 Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 39,31 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 1996 roku, zlokalizowanego w cichej części Mierzyna pod Szczecinem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ! Na powierzchnię nieruchomości (pi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 999 PLN (12 719 zł/m2)

2
1
39.31 m2
1996
14739144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31864 14739144 Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. WAKACYJNA PROMOCJA. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończenia. W inwestycji przewid...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

363 168 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
14637894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31837 14637894 Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 61,52 m2 w cenie 479 856 zł. WAKACYJNA PROMOCJA. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończenia. W inwestycji przewid...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

479 856 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
61 m2
2022
15577466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21702042 15577466 Leszkowice, gmina Pęcław, mieszkanie, 2 pokój, sprzedaż, 150 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,50 m2 ( powiększone o dodatkowy pokój) położone na 1 piętrze, w czterorodzinnym budynku, z przynależnym ogródkiem i pomieszczenia...

Leszkowice (Dolnośląskie, gm. Pęcław)

150 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
42 m2
-