• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 052

15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15865091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27285150 15865091 Są mieszkania, które po prostu działają - dobrze zaprojektowane, świetnie skomunikowane i położone w zielonej części miasta. To jest dokładnie ten przypadek.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,70 m², zlokalizowane na Mokotowie przy Ale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 956 zł/m2)

2
1
36.7 m2
1967
15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15823642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621212 15823642 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa.-...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

974 441 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.59 m2
2025
15894574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944623 15894574 GŁÓWNE ATUTY: - po generalnym remoncie- świetne doświetlenie – ekspozycja mieszkania zapewnia słońce przez większość dnia, nadając wnętrzom ciepły klimat. - przestronny balkon (4,45 m²) – idealny na relaks i poranną kawę. - doskonała lokalizacj...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

625 000 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
51.77 m2
2000
15890493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878455 15890493 ZAPRASZAM NA DNI OTWARTE - ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE - 18.05.2026 w godzinach 14-18!Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontó...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 208 zł/m2)

2
1
55.23 m2
2019
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920