• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 052

15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15861287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27203748 15861287 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy parkuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Ulica Bajana znajduje się na zachodzie Wrocławia, w dzielnicy Gądów Mały, która należy do osiedla Fabryczna...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15829680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka z dużą kuchnią | gotowa do wejścia 26635463 15829680 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej na 5. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym budynku z dwiema windami, przy ul. Unii Lubelskiej na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie świeżo po general...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (12 946 zł/m2)

1
1
37 m2
1996
15577698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21706431 15577698 Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie .Możliwość zrobienia bezpośredniego wejścia z ulicy.Mieszkanie zna...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

4
1
125 m2
1938
15894599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946418 15894599 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2 piętrze, idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni z bardzo praktycznym układem pomieszczeń. Nieruchomość stanowi pełną własność z uregulowanym stanem prawny...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

670 000 PLN (10 984 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15894597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa 3 pokoje do remontu 27946398 15894597 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!Cena do negocjacji!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15885073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i ciche mieszkanie w pobliżu rezerwatu 27716685 15885073 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestrzennego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 72.3 m² (z możliwym 3 pokojem), położonej w jednej z najbardziej spokojnych części północnego Poznania - przy słynnym Żurawińcu. Mieszkanie...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

2
1
67 m2
2006
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1905