• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 988

15894597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa 3 pokoje do remontu 27946398 15894597 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!Cena do negocjacji!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15885073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i ciche mieszkanie w pobliżu rezerwatu 27716685 15885073 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestrzennego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 72.3 m² (z możliwym 3 pokojem), położonej w jednej z najbardziej spokojnych części północnego Poznania - przy słynnym Żurawińcu. Mieszkanie...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

2
1
67 m2
2006
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1905
15894605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946416 15894605 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4- pokojowe 86,88 m2 po remoncie spokojna okolica blisko lasu .Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji?Ta nieruchomość łączy przestrzeń, funkcjonalność oraz świetną lokalizację w spoko...

Nurzec-Stacja (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

399 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
1
86 m2
1975
15891395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada 27896613 15891395 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 242,30 m² w samym sercu miasta z zadaszonym parkingiem i wideodomofonemUnikalna oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 242,30 m², usytuowanego w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta....

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

1 800 000 PLN (7 438 zł/m2)

5
3
242 m2
1930
15883070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673636 15883070 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

969 358 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.42 m2
2025
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15823641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620373 15823641 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 113 476 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
37.24 m2
2025
15772218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605310 15772218 Atrakcyjne, przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie 74,12 m2 z 2 balkonami, ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej w Krzyszkowicach. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwośc...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

747 000 PLN (10 095 zł/m2)

3
-
74 m2
2017
15894602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946419 15894602 Na sprzedaż 3-pokojowe klimatyczne bezczynszowe mieszkanie na I piętrze zabytkowego budynku na wsi pod Kołobrzegiem, położone w odległości 11 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60 m2 jest...

Sarbia (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1933