• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 986

15740871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24960174 15740871 OSTATNI Apartament 4 pokoje + Ogród 195m Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia Nietuzinkowy Design Ogród 195m Bezczynszowe blisko SKM EKO - pompa ciepła Prezentowany Apartament położony jest na parterze posiada 4 pokoje, powierzchnia to...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

549 000 PLN (8 714 zł/m2)

4
1
63 m2
2026
15882537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27667112 15882537 Rozkładowe, słoneczne, z balkonem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,40 m kw. Lokal położony na III p. bloku w Zawidowie przy ul. Konopnickiej. Mieszkanie obejmuje: przedpokój, ustawną kuchnię z oknem, duży pokój dzienny z wyjściem na balkon,...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15871969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27481426 15871969 Praga Południe- SOHO. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Żupniczej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m 2 , położone przy ul. Żupn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15868796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390611 15868796 MOKOTÓW - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. BernardyńskaNa sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu Mokotów Park. Nieruchomość znajduje się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 388 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15864784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27272749 15864784 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy – na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem – szczeg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15826833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626846 15826833 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 000 000 PLN (31 847 zł/m2)

1
1
31.4 m2
2019
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15797077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26135514 15797077 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera . Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 31,95 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplanowan...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

303 525 PLN (9 791 zł/m2)

2
-
31 m2
2027
15723244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24631929 15723244 Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II AWP na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 26,06 m2 i obejmuje 2 niewielkie pokoiki, ku...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

225 000 PLN (8 654 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15683233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893163 15683233 Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw. Doskonała lokalizacja Piękny Design Osiedle Pomarańczowa w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Apartamentów Pomarańczowa Schemat pomie...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (11 190 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15894697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje dla rodziny 27948183 15894697 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i zadbane 3 pokojowe, mieszkanie zlokalizowane  przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w niskim bloku bez windy na 2 piętrze z 3. Lokal idealnie wpasuje się w potrzeby rodziny z dziećmi, pary lub singla ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2003
15859207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Winda, 2 pokoje, balkon, garaż, komórka lokatorska 27165197 15859207 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 56,46 m², położonego w Legionowie przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku na strzeżonym osiedlu, w spokojn...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

2
1
56 m2
-