• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 842

15876709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548392 15876709 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 96-metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie blisko przystanku autobusowego i Alej Jerozolimskich, niedaleko CH Skorosze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią, dodatkowo dwa poko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
-
96 m2
2011
15886628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762889 15886628 Na sprzedaż mieszkanie położone w Przecław, które wyróżnia się czymś, czego brakuje większości ofert w tym metrażu – dodatkową przestrzenią i układem dwupoziomowym.To mieszkanie trudno porównywać do standardowych 3 pokoi w bloku. Choć powierzchnia uż...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

550 000 PLN (9 967 zł/m2)

4
1
55.18 m2
1995
15872806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502104 15872806 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone w Lublinie , na osiedlu Sławinek przy ul. Powstańców Śląskich. Nieruchomość o powierzchni ok. 87,30 m² usytuowana jest ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

800 000 PLN (9 195 zł/m2)

4
-
87 m2
-
15824622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26621754 15824622 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.Nieruchomość o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń, funkcjonalni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

890 000 PLN (10 019 zł/m2)

4
1
88.83 m2
2009
15490618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19750908 15490618 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo...

Stara Iwiczna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

580 000 PLN (9 667 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15895078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
FORDON os. Tatrzańskie M-3 48,45m2 27958279 15895078 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE HORYZONT !!!(klucze w Biurze)Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne i ciekawe mieszkanie składające się z 2 pokoi o całkowitej powierzchni 48,45m2.Nieruchomość znajduje się w Fordonie na 3 piętrze czteropiętroweg...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

435 000 PLN (9 063 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15826949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie wykończone | 61,04 m² | połu 26651323 15826949 Duże 2-pokojowe mieszkanie 61,04 m² południe garderoba gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze w budynku D1 (klatka B). Lokal jest słoneczny, z południową ekspo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

701 960 PLN (11 508 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15891002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze 27884286 15891002 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 pokoje balkon Ochota świetna komunikacjaZapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej wygodnych i najlepie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15441981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18648168 15441981 Nieruchomość położona w pobliżu kompleksów leśnych z licznymi jeziorami .Zadbane mieszkanie znajduje się w budynku dwulokalowym. Na parterze 2 pokoje , kuchnia, łazienka (61.26m2), a na poddaszu pokój z kuchni ( do remontu o pow. 16,...

Pławno (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

195 000 PLN (2 496 zł/m2)

3
1
78.14 m2
1916
15746597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Zen Gdańsk Orunia! Kawalerka na sprzedaż 25085555 15746597 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!ATUTY:-Bliskość terenów zielonych-Spokojna i cicha okolica-Wysoki standard wykończenia budynku-Funkcjonalny układ pomieszczeń-Do własnej aranżacji-Świetnie skomunikowaneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

405 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
27 m2
2025