• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 834

15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15835656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078143 15835656 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m², z dwoma ogródkami! Mieszkanie jest położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na spokojnym osiedlu w Kiełczowie przy ul. Makowej. Układ mieszkania:przestr...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

696 000 PLN (11 600 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15846540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889446 15846540 Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m² komfortowej przestrzeniSzukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę.Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni ...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
1960
15517264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa kawalerka w centrum Wołowa!Niski czynsz! 20305539 15517264 Nieruchomości Apartament Julitta Stec 533 844 595 Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

295 000 PLN (10 536 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15488477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19697549 15488477 Skorosze Ursus . Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,5m2 za cenę 1 505 000 PLN. Apartament usytuowany w  nowoczesnej dzielnicy Ursusa .Ten wyjątkowy apartament charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem oraz funkcjonalnym rozkładem p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 505 000 PLN (17 706 zł/m2)

4
1
85 m2
2005
15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2021
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15865103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27285347 15865103 Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku,  z ogrodzonym terenem. O powierzchni 140 m2 z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi oraz komórką l...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

945 000 PLN (6 799 zł/m2)

5
2
139 m2
1998
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15821349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633154 15821349 NA SPRZEDAŻ : przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie.Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania i zostało urządzone w oryginalnym,...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (17 949 zł/m2)

4
1
78 m2
2007