• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 841

15787232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 miejsca w hali | klima | blisko morza I balkon 25922528 15787232 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.Cena nie podlega negocjacji. Zawiera 2 miejsca w hali, ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (16 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15895195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961030 15895195 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

304 110 PLN (9 503 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961029 15895194 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

314 183 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957064 15895051 Opiekun Oferty Krzysztof Dudek602 101 602Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na czteropokojowe.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKlimatyczne mieszkanie położone przy urokliwej ulicy, w sercu osiedla Nadodrze. Przestronne mieszkanie znajduje...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

2
1
62 m2
1930
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15869675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407153 15869675 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia.To przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Jasny, ustawny salon z ekspozycją n...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005