• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 866

15896012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27965654 15896012 Do sprzedaży komfortowy dwupoziomowy apartament o pow 170 m² Osiedle Na Wrzosach 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.Szukasz komfortu domu jednorodzinnego, ale cenisz wygodę życia w mieście? Poznaj wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzch...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (8 259 zł/m2)

5
2
169.51 m2
2010
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15864779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272740 15864779 Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i dwustronne mieszkanie położone przy ulicy Wyzwolenia w Łazach, które stanowi idealną propozycję dla osób szukających przestrzeni i codziennej wygody. Lokal usytuowany na czwartym piętrze oferuje widok na dwie strony św...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

315 000 PLN (4 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1985
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960
15846173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877511 15846173 Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parkingNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras sypialnia łazienka przedpokójDoda...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15835651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26765617 15835651 Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość mie...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1912
15835655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707487 15835655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Zawiercia, w pobliżu centrum miasta o powierzchni 69,3 m², położone na parterze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób szukających ustawnego mieszkania w dobrej cenie.Nieruchomość składa...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

325 000 PLN (4 710 zł/m2)

3
1
69 m2
1920
15827400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633308 15827400 Lokalizacja jest znakomitą zaletą tej nieruchomości tuż obok znajduje się stacja PKP i metro M2 Dworzec Wileński, co zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Mieszkanie, z uwagi na swoją cenę, lokalizację i standard, stanowi wyją...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

4
1
59 m2
1950
15794349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26069797 15794349 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51 m² 11. piętro z pięknym widokiem, centrum Ostrołęki, ul. Fieldorfa NilaOferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w samym centrum Ostrołęki, w zadbanym wieżowcu z windą przy ...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

339 000 PLN (6 647 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15888607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818442 15888607 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m², położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy ul. Lokajskiego na warszawskim Natolinie, w cichej, zielonej okolicy - 500...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 549 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980