• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 838

15841339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788918 15841339 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

981 618 PLN (14 023 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15841315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788911 15841315 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 405 PLN (14 175 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15841326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788906 15841326 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

546 700 PLN (14 018 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15841314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788903 15841314 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 800 PLN (15 205 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15806163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26326833 15806163 2 pokoje z tarasem 61 m2 dla SinglaPary wysokie mieszkania, duże przeszklenia. Zadzwoń, ustal termin spotkania - uzyskaj atrakcyjny rabat! Mieszkanie Bezpośrednio od Developera!Na sprzedaż 2 pokojowe z tarasem 61 m2 przy ulicy Myśliborskiej w Warsza...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 360 PLN (16 341 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15841336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788924 15841336 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

666 789 PLN (14 187 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788921 15841324 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 484 PLN (14 989 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788920 15841320 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

716 344 PLN (15 241 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15826712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633270 15826712 Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji.Prawie 70 m² i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie.KLUCZOWE PARAMETRY* 69,2 m²* 4 pokoje* 1 piętro* Balkon* Miejsce postojowe za szlabanem* P...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

380 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1971
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15805369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304668 15805369 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, urządzone z dużym wyczuciem stylu i dbałością o detale. Lokal wykończony został w nowoczesnej, spójnej estetyce, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie jest w ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

480 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1965
15878372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594888 15878372 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne budownictwo- wysoki standard wykończenia- jasne, dob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 999 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
69 m2
2024