• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 899

15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15894778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne kompaktowe mieszkanie - Wilanowska Point 27948842 15894778 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,42m2  zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Alei Wilanowskiej na czwartym piętrze. Nieruchomość o funkc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (27 387 zł/m2)

2
-
31 m2
2020
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15896114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Inwestycyjne Białystok 27968838 15896114 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Inwestycyjny hit przy Politechnice Białostockiej - 5 pokoi na Nowym Mieście!Na sprzedaż wyją...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (7 805 zł/m2)

5
1
82 m2
1995
15870673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie 27436027 15870673 Na sprzedaż funkcjonalna i starannie wykończona kawalerka o powierzchni 22 m², zlokalizowana przy ul. Olbrachta w Warszawie, na pierwszym piętrze w zadbanym budynku.Lokal wyróżnia się przemyślanym układem, który maksymalnie wykorzystuje dostępną prze...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (20 909 zł/m2)

1
-
22 m2
-
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
15858107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród, taras. Wktótce klucze. 27139087 15858107 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 782 PLN (11 590 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15894216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Parter | cicha okolica 27933397 15894216 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 3 pokoje na osiedlu Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa PolskiegoNa sprzedaż fu...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2004