• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 901

15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15846878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, z ładnym widokiem, dwustronne. 26898023 15846878 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Rumia, ul. Gdańska 63,41 m² Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańskiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Mieszka...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

639 000 PLN (10 143 zł/m2)

3
-
63 m2
1980
15889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w świetnej lokalizacji Przymorze 27861123 15889763 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze!AKCEPTOWANY TYLKO ZAKUP GOTÓWKOWYIdealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi, ceniącej wygodę...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15896121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27969139 15896121 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m² + 6 metrów komórka, położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku.To, co robi różnicę już od wejścia:-dwustronna ekspozycja – mieszkanie żyje światłem przez cały dzień-salon o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (11 847 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15857121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27114168 15857121 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 56,48 m zlokalizowanego w odległości krótkiego spaceru od Parku...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (9 821 zł/m2)

3
1
56 m2
1965
15893752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918971 15893752 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15835034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów 3 pokoje osiedle Gemini 26743928 15835034 Oferujemy do sprzedaży , świetne trzypokojowe mieszkanie, w dogodnej lokalizacji w centrum Ursynowa na osiedlu Gemini. W pobliżu dwie stacje I linii metra: Metro Imielin oraz Metro Natolin. Mieszkanie na parterze, w drugiej linii zabudowy. Mieszkanie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 353 240 PLN (19 060 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15893433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911388 15893433 Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000 zł Czynsz: ok 700 Ogrzewanie- miejsk...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

598 000 PLN (9 803 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15856652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na sprzedaż 27098447 15856652 Przestronne mieszkanie mieszczące się w obwodzie Saskiej Kępy. Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, o powierzchni 55 metrów kwadratowych, oddalone od ruchliwych ulic, przez co zapewniające ciszę m...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (14 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1970
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020