• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 568

15489234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19714399 15489234 Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

10 000 PLN (34 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000
15883689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675409 15883689 429 m² nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym – Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta oferta daje Ci swobodę rozwoju i dopasowania przestrzeni dokładni...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 305 PLN (45 zł/m2)

1
-
429 m2
2024
15883715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675435 15883715 Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina – Wały Chrobrego, zaledwie o krok ’’ od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmon...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 700 PLN (74 zł/m2)

1
-
23 m2
1940
15883705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675424 15883705 Komfortowy, klimatyzowany apartament z windą – Stare Miasto, SzczecinNa wynajem przestronny i w pełni umeblowany apartament położony w sercu Szczecin – na Starym Mieście, w nowoczesnej kamienicy z 2013 roku. Budynek jest czteropiętrowy, wyposażony w ...

Szczecin (Stare Miasto), Mała Odrzańska

5 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15883676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675396 15883676 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15883684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675404 15883684 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę miasta. Balkon w całości zabudowany przez co stanowi dodatkową p...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51.4 m2
1980
15883654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675374 15883654 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- turystycznej mapie Szczecina. Przyszła wizytów...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 200 PLN (83 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15883642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27675362 15883642 ATRAKCYJNA DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA MAGAZYNOWA PARKINGOWA W SZCZECINIE-DĄBIUPonad 1 ha gotowego terenu pod działalność! Lokalizacja: Szczecin, Dąbie Adres: Narzędziowa 11 Doskonała lokalizacja na Prawobrzeżu – szybki dojazd do centrum, autostrady A6, o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

26 629 PLN (3 zł/m2)

-
-
10242 m2
-
15883668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675388 15883668 Lokal na wynajem w Centrum Handlowym KupiecOfertę wynajmu stanowi lokal użytkowy o powierzchni 40 m2 w ciagu handlowym Centrum Handlowego Kupiec. Lokal znajduję się na parterze budynku i składa z cz. handlowej oraz zaplecza ( wc i umywalka), witryna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 952 PLN (74 zł/m2)

1
-
40 m2
2006
15883617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675335 15883617 Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 101 m2 usytuowany na parterze budynku w mocno uczęszczanej części Gumieniec.Cena 6000 zł NettoLokal jest ustawny, przestronny i posiada 2 niezależne wejścia. Można z powodzeniem podzielić go n...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
100.78 m2
1980