• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 569

15883454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675183 15883454 Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: Powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie – nowe meble. W kuchni znajduje się kuchenka ...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15022800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7152828 15022800 Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2 mniejsze pomieszczenia po ok. 10-12m2, zaplecze socjalne i wc. Znajduje...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
14970891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852553 14970891 Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Parking do dyspozyc...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

29 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
1000 m2
2018
15883354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674904 15883354 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m2 w Centrum miasta Atuty :- duża witryna - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier architektonicznych.- ogrzewanie SEC -sąsiedztwo innych lokali usługowych Opis:- lokal składa się z pomie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15883310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674860 15883310 Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, przestrzeń i spokój, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.Głębokie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie harmonię życia...

Szczecin (Głębokie), Jaworowa

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
73.96 m2
1985
15883353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674903 15883353 Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji SKM Turzyn. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ...

Szczecin (Turzyn), al. Bohaterów Warszawy

2 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
70 m2
1920
15883358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674907 15883358 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie.Lokal o łącznej powierzchni 200 m² usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń idealnie nadaje się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projek...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
200 m2
1928
15796764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26129119 15796764 Wolny pokój zlokalizowany na I piętrze w budynku administracyjnym. Dostęp na tym samym piętrze do pomieszczenia socjalnego z zapleczem kuchennym oraz łazienki, w razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z sali konferencyjnej. Własny parking, t...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Rugiańska

600 PLN (35 zł/m2)

2
-
17 m2
1965
15883283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674833 15883283 Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku w 2016 roku.Na powierzchnię składają się:- ustawny salon z aneksem ...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
1
34.18 m2
2016
15883258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674810 15883258 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią – Pomorzany, ul. Chmielewskiego, SzczecinDo wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone przy ul. Chmielewskiego na szczecińskich Pomorzanach. Lokal id...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2025
15883242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674794 15883242 Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Majowym, w bliskiej odległości od szkoły, komunikacji miejskiej i sklepów. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49m2, z widną kuchnią w zabudowie i sprzętem AGD. Łazienka z wc osobno, w glaz...

Szczecin (Majowe), Jarosława Iwaszkiewicza

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1990
15883269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674819 15883269 Oferta wynajmu pawilonu handlowego Lokalizacja: Targowisko Manhattan, centralna część handlowa Szczecina. Ruch: Intensywny ruch klientów, sprzyjający wysokim obrotom. Opłaty: Czynsz najmu + opłata za prąd według zużycia. Udogodnienia: Toaleta na mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (118 zł/m2)

1
-
17 m2
1995