• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 568

15883665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675385 15883665 STRATEGICZNA LOKALIZACJA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ I EDUKACYJNEJOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 178,94 m² (z możliwością elastycznego dopasowania mniejszej powierzchni), zlokalizowaną przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Sz...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

8 947 PLN (50 zł/m2)

1
-
178.94 m2
1970
15799752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26196764 15799752 Na wynajem prestiżowy apartament z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe. Na 1. poziomie salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w lodówkę (podblatową), piekarnik, zmywarkę, płytę elektryczną, pralkę w z...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.52 m2
2021
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018
15513236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20195333 15513236 Ekskluzywny, nowoczesny, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy Placu Jasne Błonia Kameralna, niska zabudowa, teren zamknięty i monitorowany. Powierzchnia ogółem: 120 m2 Liczba oddzielnych pokoi: 3 Liczba tarasów: 2, jeden balkon z widokiem n...

Szczecin (Centrum), Juliana Tuwima

8 000 PLN (67 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15883563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675254 15883563 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15883454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675183 15883454 Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: Powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie – nowe meble. W kuchni znajduje się kuchenka ...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15022800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7152828 15022800 Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2 mniejsze pomieszczenia po ok. 10-12m2, zaplecze socjalne i wc. Znajduje...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
14970891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852553 14970891 Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Parking do dyspozyc...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

29 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
1000 m2
2018
15883354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674904 15883354 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m2 w Centrum miasta Atuty :- duża witryna - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier architektonicznych.- ogrzewanie SEC -sąsiedztwo innych lokali usługowych Opis:- lokal składa się z pomie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15883310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674860 15883310 Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, przestrzeń i spokój, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.Głębokie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie harmonię życia...

Szczecin (Głębokie), Jaworowa

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
73.96 m2
1985
15883339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674890 15883339 Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena najmu 55 złm2 +VAT obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 160 PLN (55 zł/m2)

6
-
112 m2
1980
15883353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674903 15883353 Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji SKM Turzyn. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ...

Szczecin (Turzyn), al. Bohaterów Warszawy

2 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
70 m2
1920