• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 232

15889141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845613 15889141 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 251 PLN (74 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845297 15889126 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 628 PLN (74 zł/m2)

3
-
90 m2
2013
15889143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845614 15889143 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 378 PLN (81 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845616 15889145 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 PLN (80 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15889142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845615 15889142 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 PLN (74 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845575 15889148 W pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament składa się z dużego i przestronnego, dobrze doświetlonego pokoju dzie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15889146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845618 15889146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 648 PLN (82 zł/m2)

1
-
20 m2
2013
15889144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845617 15889144 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.51,90 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 783 PLN (74 zł/m2)

1
-
51 m2
2013
15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15889127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845298 15889127 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15841287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788354 15841287 Dwa pokoje biurowe na parterze w budynku biurowym w Centrum.Układ popokoi zgodny z załączonym rzutem powierzchni.Mieisięczny koszt najmu około: 4 490pln netto.Można wynająć jeden pokój biurowy 32,35 mkw, cena około: 3 150 pln netto.W budynku dostępne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 211 PLN (71 zł/m2)

11
-
45 m2
1995