• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 337

15688096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w kamienice / Wysoki standard / 147 m2 23979276 15688096 Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w Centrum Warszawy - blisko Złotych Tarasów i PKiN oraz stacji Warszawa Śródmieście. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej: METRO, SKM, KM, tramwaj, autobusDostępne biuro o pow. ok.147 to  pięć gabinetó...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 625 PLN (120 zł/m2)

3
-
147 m2
1928
15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950183 15894874 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 68,83 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 077 PLN (354 zł/m2)

1
-
68 m2
2018
15843244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806821 15843244 Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy przydział mocy,zgodę na sprzedaż alkoholu (brak wspólnoty mieszkaniowe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 900 PLN (190 zł/m2)

11
-
210 m2
2000
15080561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 9127546 15080561 Klub nocny do wynajęciaPowierzchnia: 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika Lokal posiada duże witryny, przygotowany do prowadzen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 060 PLN (110 zł/m2)

11
-
446 m2
-
14915221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 4626781 14915221 Powierzchnia lokalu 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika od ul.Lokal posiada duże witrynyLokal przeznaczony pod wszelkiego rodz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
440 m2
2000
15500908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19945742 15500908 Parter 344,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-04-02 BPZ5a 68 555,50 zł 75 790,00 zł Parter 209,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 46 090,00 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 19...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 081 PLN (73 zł/m2)

11
-
97 m2
2015
14518309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15924 14518309 Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum BiurowymLokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe, monitoring i ochrona.Piętro: VIlość pięter: VIIDostęp do ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 500 PLN (80 zł/m2)

5
-
294 m2
2000
14410321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15914 14410321 Lokal położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring i ochrona.Piętro: III, Ilość pięter w budynku: 5Dostęp do budynku: cał...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (57 zł/m2)

10
-
307 m2
2000
15894756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro dla 8 osób | Plac Małachowskiego 27948606 15894756 Biuro serwisowane 8 os. Plac Małachowskiego CentrumDo wynajęcia stylowe biuro serwisowane dla 8 osób w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego. Idealna propozycja dla firm, które szukają reprezentacyjnej lokalizacji w centr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 400 PLN (180 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15894760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane 6 osób w Centrum Warszawy 27948603 15894760 Biuro serwisowane w centrum Warszawy 2 200 zł nettoosobę.Biura dostepne od 2 osób. (4 400 złbiuromiesiąc ze wszystkim)- 3 osobowe - 6 600 zł.- 4 osobowe - 8 800 zł- 6 osobowe - 13 200 zł- 7 osobowe - 15 400 zł Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposaż...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (220 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15894757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe biuro w Centrum 27948612 15894757 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 60mkw netto, 66 mkw brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 17 piętrze.Możliwy jest również moduł 90 oraz 126 mkw Uwaga: możliwość korekty układu pomieszczeń.Biura w tym bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 213 PLN (137 zł/m2)

11
-
60 m2
1989