• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 337

15848644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 113m2- w sercu Warszawy 26946509 15848644 NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE WILSON'SPrzedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja:Komunikacja: 5 minut pieszo do stacji metra Centrum oraz Nowy Świat-Uniwersy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 913 PLN (105 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15824516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Płac Małachowskiego / biura / elastyczne warunki 26603509 15824516 BIURA SERWISOWANE ALL INCLUSIVE CENTRUM WARSZAWY PŁAĆ TYLKO ZA STANOWISKA PRACY - 2 000 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na czas nieokreślony   1 800 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na rokELASTYCZNE WARUNKI Rotacyjne użytkowanie um...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (240 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15839759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe biuro 311 m² - 3. piętro, Centrum 26759482 15839759 Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjne biuro o powierzchni 311 m², usytuowane na 3. piętrze w prestiżowym budynku w centrum Warszawy. Lokal po remoncie, umeblowany i gotowy do wejścia — idealny dla dynamicznie rozwijającej się firmy poszukującej prze...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (129 zł/m2)

11
-
311 m2
-
15840883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786124 15840883 Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy biurowej.Podział powierzchni:hall a miejscem na recepcję,6 gabinetów : 18 mkw.;18 mkw.; 17 mkw.;27 mkw.;21mkw.;14 mkw.2 WC,Kuchnia biurowa -5 mkw.Bardzo wysoki standard, drewniane podłogi, piękne ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (106 zł/m2)

5
-
165 m2
1910
15894680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948160 15894680 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 164,73 m2 znajdujący się w eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Ujazdowskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

4
-
164 m2
1927
15894674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948157 15894674 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.370 m2 do wynajęcia w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 195 PLN (144 zł/m2)

1
-
370 m2
1970
15894671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948154 15894671 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.25,30m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 060 PLN (82 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
15894678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948158 15894678 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.62,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 103 PLN (82 zł/m2)

3
-
62 m2
1970
15894672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948155 15894672 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 523 PLN (85 zł/m2)

1
-
18 m2
1970
15894676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948156 15894676 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.37,40 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 043 PLN (82 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15894668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948159 15894668 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 94,52 m2 na parterze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prope...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 950 PLN (116 zł/m2)

5
-
94 m2
-
15894682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro dla 4 osób | Plac Małachowskiego 27948150 15894682 Szukasz wyjątkowego biura w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy?Do wynajęcia eleganckie biuro serwisowane dla 4 osób w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego - idealne miejsce dla firm, które stawiają na komfort pracy i profes...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (180 zł/m2)

11
-
40 m2
-