• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 159

15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15864714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27272139 15864714 Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia.Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne Pragi-Południe: Wał Miedzeszyński, Abrahama, Fieldorfa Nila.Świetnie nada ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (122 zł/m2)

3
-
98 m2
2000
15897523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005744 15897523 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 PLN (76 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15897524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005737 15897524 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 686 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15897495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005298 15897495 Warszawa - lokal handlowo-usługowy o pow.32,54 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 108 PLN (253 zł/m2)

1
-
32 m2
2018
15895581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962140 15895581 Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów.Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa.Powierzchnia: 154,9 m².Piętro: 1 z 4.Czynsz najmu: 10 000 złmies.Dostępny od zaraz.OPIS NIERUCHOMOŚCIDo wynajęcia przestronny, wykończony lokal usługowy położo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (65 zł/m2)

5
-
154.9 m2
1930
15882194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658259 15882194 Lokal usługowo–biurowy z magazynem i ogrodem niezależne wejście duży potencjał aranżacyjnyDo wynajęcia funkcjonalny lokal o szerokim przeznaczeniu – idealny pod ciche usługi, biuro, pracownię lub działalność wymagającą zaplecza ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 PLN (46 zł/m2)

6
-
280 m2
2009
15895026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956165 15895026 Lokal usługowy o powierzchni 92 m², położony na parterze budynku, z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i może zostać dostosowana do różnych rodzajów działalności — usługowej, b...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 200 PLN (100 zł/m2)

11
-
92 m2
2016
15897034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27993002 15897034 LOKAL BIUROWY 73m2 PU, parter, w nowoczesnym budynku biurowym 1000 m2. Lokal składa się z trzech pomieszczeń biurowych, 32 m2, 28 m2 i 13 m2. Wspólne pomieszczenie socjalne + kuchnia 15 m2. Klimatyzacja, sieć komputerowa, światłowód. 2 miejsca park...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 015 PLN (55 zł/m2)

11
-
73 m2
-
15895211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960936 15895211 Moduł biurowy o powierzchni 85 m2 brutto.Moduł składa się z powierzchni otwartej i małego magazynku. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.Budynek:Biurowiec znajduje się na Pradze Południe w pobliżu Trasy i Mostu Siekierkowskiego oraz ulic Ostrobr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 675 PLN (55 zł/m2)

11
-
85 m2
2002
13894892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2201748 13894892 Powierzchnie biurowe w biurowcu PRYZMAT na Pradze Południe. Hall recepcyjny, centralna klimatyzacja Możliwośc dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Koszt najmu - 48 PLNm2 netto + 23 PLN - opłata eksploatacyjnam2. Opłata za sprzątanie powierzc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

365 650 PLN (71 zł/m2)

11
-
5150 m2
2003
15871411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27469106 15871411 Lokal biurowy 129 m.kw.na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy wę...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 933 PLN (77 zł/m2)

7
-
129 m2
-