• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 159

15828068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643791 15828068 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 117 PLN (77 zł/m2)

1
-
27.5 m2
-
15741929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24982399 15741929 Lokal w budynku położonym w centrum Saskiej Kępy. W budynku znajduje się winda i udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia lokalu 200,4 m2. Lokal po przychodni. Wyposażony w pełen węzeł sanitarny. Składa się z 4 gabinetów, poczekalni wraz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (88 zł/m2)

8
-
200 m2
-
15852652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27037920 15852652 Lokal biurowy na Pradze Południe !!!Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc.Bardzo dobra komunikacja . 5 minut do centrum !!!Przeznaczenie lo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (83 zł/m2)

5
-
109 m2
-
15807954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26382997 15807954 Lokal biurowy 103,4 m.kw.na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 931 PLN (77 zł/m2)

4
-
103 m2
-
13051858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86910 13051858 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

871 PLN (67 zł/m2)

11
-
13 m2
2000
13071925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86985 13071925 Lokal biurowy ok. 38 m.kw. na Pradze Południe . 2 pokoje. Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 280 PLN (60 zł/m2)

2
-
38 m2
2000
13071928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86976 13071928 Lokal biurowy ok. 37 m.kw. na Pradze Południe . Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 PLN (60 zł/m2)

12
-
37 m2
2000
13051849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86912 13051849 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

986 PLN (58 zł/m2)

11
-
17 m2
2000
13051860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86909 13051860 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 PLN (58 zł/m2)

11
-
18 m2
2000
13051861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86907 13051861 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 178 PLN (62 zł/m2)

11
-
19 m2
2000
13860556 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100742 13860556 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 732 PLN (76 zł/m2)

11
-
22.8 m2
-
15894953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27952996 15894953 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108 m², położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.Idealny pod działalność:delikatesy premium sklep spożywczy wysokiej jakościsalon bea...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (93 zł/m2)

3
-
107 m2
2024