• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15894921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952005 15894921 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27,58 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (115 zł/m2)

1
-
27 m2
2008
15894922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952006 15894922 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,10 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (119 zł/m2)

1
-
21 m2
2008
15894920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952002 15894920 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42,80 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (112 zł/m2)

1
-
42 m2
2008
15894919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951998 15894919 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15881982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653703 15881982 DO WYNAJĘCIA LOKAL W URSUSIE (URSUS NIEDŹWIADEK - ŚCISŁE CENTRUM)Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 65 m2 w ciągu pawilonów handlowo - usługowych, usytuowany w środku osiedla.Wysokość 2,63 m; niezależne wejście od ulicy po niewielkiej ilośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15894744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948476 15894744 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15894743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948475 15894743 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15841595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjne biuro, znakomita ekspozycja 26791950 15841595 Do wynajęcia lokal biurowy 200m2, parter i 11 bez windy, Ursus Skorosze.Doskonały na punkt usługowy, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe itp. Możliwość szybkiego uruchomienia działalności. Dostępny b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15797244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 lokale obok siebie razem lub osobno 26140195 15797244 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z antresolą 186 m2 (111 m2 + antresola 75 m2), parter7 w budynku z 2025r., Ursus, Szamoty.Duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia od ulicy. lokal idealny na punkt spotkań z klientami, sklep, salon piękności, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
186 m2
2025
15795902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami w stanie deweloperskim 26109114 15795902 Na wynajem lokal użytkowy 165 m2, parter7, w budynku z 2025r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, dwa niezależne wejścia, tuż obok powstającej szkole podstawowej i przedszkolu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 480 PLN (112 zł/m2)

11
-
165 m2
2025
15686819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na dowolną działalność 23951252 15686819 Na wynajem lokal użytkowy 99,34 m2, parter7, w budynku z 2024r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Możliwo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (105 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15795900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal, witryny, dwa wejścia 26109113 15795900 Na wynajem lokal użytkowy 93 m2, parter7, w budynku z 2017r., Ursus Skorosze.Narożny lokal, duże witryny, dwa wejścia, klimatyzacja. Idealny na showroom, oddział banku, sklep, punkt usługowy, kawiarnię, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon śl...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (108 zł/m2)

11
-
93 m2
2017