• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15722669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w stanie deweloperskim, dowolna działalność 24622363 15722669 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 196,80 m2, parter7 w budynku z 2025 r., Ursus, Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal na dowolny rodzaj działalności. Możliwość uzys...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (110 zł/m2)

11
-
196 m2
2025
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15894214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933392 15894214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15894196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933394 15894196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (120 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15894192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933393 15894192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15853303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Ursusie – gotowe do wejścia od zaraz! 27046849 15853303 Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokojowe biuro o powierzchni 45 m², w którym poczujesz się „u siebie” od pi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15848577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m² 26944320 15848577 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m², położony w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa przy ul. Wojciechowskiego. Lokal znajduje się na wygodnym półpiętrzeStandard wykończenia:Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15850372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal na Ursusie - 187 m2 od zaraz 26993879 15850372  Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus.Lokal doskonale nadaje się na:- fitness studio treningowe- gabinety medyczne lub weterynaryjne- biuro z sho...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (42 zł/m2)

11
-
187 m2
-
15811808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro z miejscami parkingowymi 26442669 15811808 Biuro 90 m² z parkingiem - Ursus CzechowiceDo wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 90 m², położony na parterze kameralnej, ogrodzonej nieruchomości w Ursusie.Przestrzeń idealna m.in. dla kancelarii, firm doradczych czy gabinetów.Układ fu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (43 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15894045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922824 15894045 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15894042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922839 15894042 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,57 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (150 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15893494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913251 15893494 Na wynajem lokal gastronomiczny w Warszawie, przy ul. Taylora 2a. Lokal narożny, położony przy ul. Silnikowej Taylora, bezpośrednio przy miejskim skwerze i nowym domu kultury Ursus!✔ Lokal handlowo–usługowy U1 – narożny, gastronomiczny✔ Powierzchn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 343 PLN (107 zł/m2)

11
-
87.32 m2
2024