• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 885

15897810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010260 15897810 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 184,60 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 824 PLN (70 zł/m2)

2
-
184 m2
2012
15897806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010258 15897806 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 475,26 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 024 PLN (70 zł/m2)

12
-
475 m2
2012
15897793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28010199 15897793 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.31 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 PLN (70 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15889232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem– Ochota, Reduta Wawelska 27846189 15889232 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika Lotnika. To miejsce łączy reprezentacyjny charakter przedw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
-
56 m2
1928
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2020
15897794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28010200 15897794 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.36 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

3
-
36 m2
1975
15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15894908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951220 15894908 Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (127 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15803322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kamienica przy Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina 26291506 15803322 LOKALIZACJA i OPISPrestiżowa lokalizacja — Kamienica Ordynacka przy ul. Okólnik. Neoklasycystyczny budynek sfinansowany przez właścicielkę posesji Księżnę Czartoryską. Inwestycja została ukończona w 1912 i była jedną z największych i najbardziej eleg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (95 zł/m2)

4
-
63 m2
1912
15897734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009441 15897734 Lokal handlowo-usługowy na małe biuro, kiosk, salonik sprzedaży, mały showroomWitryny.Koszt najmu: czynsz: 20 € 1 mkw koszty eksploatacji: 32,50 PLN 1 mkw powierzchnia brutto: 59 mkw całkowity miesięczny koszt najmu przy 1 € = ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 293 PLN (77 zł/m2)

11
-
56 m2
2013
15897732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009439 15897732 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatnie piętro! Szeroki widok.Biuro w układzie mieszanym. Powierzchnia netto 655 mkw, brutto 684 mkw. Możliwość zmiany układu pomieszczeń, powierzchnie są elastyczne.Koszty najmu:czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 224 PLN (77 zł/m2)

11
-
655 m2
2013
15897733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009440 15897733 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatni moduł w tym budynku do wynajęcia.Biuro w układzie open space + salki spotkań.Powierzchnia netto 467,59 mkw, brutto 488,96 mkw. Możliwość zmiany układu pomieszczeń, powierzchnie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 885 PLN (77 zł/m2)

11
-
468 m2
2013