• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 889

15891363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27895478 15891363 Śródmieście PołudnioweMarszałkowska. W sąsiedztwie sąd, ministerstwa, budynki biurowe. Stylowa kamienica biurowa, po odrestaurowaniu.Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy.5 pokoi biurowych,kuchenka biurowa,recepcjaWC.W lokalu jest sie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 945 PLN (116 zł/m2)

11
-
94 m2
1910
15878057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587907 15878057 Budynek:Warsaw Financial Center to biurowiec zlokalizowany na rogu ulic: Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Jest to jeden z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych budynków w Warszawie. W zasięgu 5 minut pieszo znajdują się: Dworzec Centralny, CH Złote...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 527 PLN (120 zł/m2)

11
-
380 m2
1998
15878059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587909 15878059 Całe piętro ikonicznego biurowca w podwyższonym standardzie gotowe do wejścia.Budynek:Warsaw Financial Center to biurowiec zlokalizowany na rogu ulic: Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Jest to jeden z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych budynków w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

148 324 PLN (120 zł/m2)

11
-
1238 m2
1998
15864714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27272139 15864714 Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia.Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne Pragi-Południe: Wał Miedzeszyński, Abrahama, Fieldorfa Nila.Świetnie nada ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (122 zł/m2)

3
-
98 m2
2000
15897575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006584 15897575 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745,88 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 254 PLN (65 zł/m2)

1
-
745 m2
2004
15897577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006582 15897577 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 41,80 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 803 PLN (68 zł/m2)

2
-
41 m2
2016
15897576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006579 15897576 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 357 PLN (67 zł/m2)

2
-
35 m2
2016
15897578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006572 15897578 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 17,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 178 PLN (69 zł/m2)

1
-
17 m2
2016
15897561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006458 15897561 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 623 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15897564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006460 15897564 możliwość podziału powierzchni--------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 773 PLN (67 zł/m2)

6
-
160 m2
2016
15897560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006457 15897560 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 530 PLN (77 zł/m2)

1
-
33 m2
2016
15897559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006455 15897559 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 31,90 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 444 PLN (79 zł/m2)

1
-
31 m2
2016