• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 883

15770522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25554543 15770522 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 12 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 500 PLN (427 zł/m2)

1
-
48 m2
1996
15765862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25485832 15765862 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 100 PLN (303 zł/m2)

1
-
40 m2
1996
15762649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25407683 15762649 Do wynajęcia: magazyn o pow.1917 m2 na 2 piętrze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia magazynowa znajdująca się w o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 232 PLN (16 zł/m2)

1
-
1917 m2
-
15762171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400086 15762171 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 414 PLN (81 zł/m2)

11
-
499 m2
2026
15762169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400084 15762169 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 246 PLN (81 zł/m2)

11
-
534 m2
2026
15757732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25306274 15757732 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 17 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (441 zł/m2)

1
-
68 m2
1996
15751572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25143904 15751572 Do wynajecia: umeblowane biuro dla 50 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIZamykane w pełni wyposażone biuro, z biurkami, krze...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
200 m2
2020
15861306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27203776 15861306 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 193 PLN (70 zł/m2)

3
-
146 m2
2015
15860873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27185309 15860873 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 657 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 652 PLN (69 zł/m2)

11
-
657 m2
2007
15859919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27178797 15859919 Warszawa - Do wynajęcia: 16-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Lindleya.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 400 PLN (483 zł/m2)

1
-
63 m2
2018
15859890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27178532 15859890 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1180 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Okopowej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 652 PLN (74 zł/m2)

12
-
1180 m2
2003
15859500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168469 15859500 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

125 000 PLN (625 zł/m2)

3
-
200 m2
2016