• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15889925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864565 15889925 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 778 PLN (78 zł/m2)

7
-
163 m2
2009
15889921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864570 15889921 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 819 PLN (78 zł/m2)

3
-
151 m2
2009
15889918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864566 15889918 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 858 PLN (79 zł/m2)

4
-
100 m2
2009
15889924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864564 15889924 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 093 PLN (68 zł/m2)

3
-
148 m2
-
15889920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864568 15889920 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 809 PLN (78 zł/m2)

10
-
215 m2
2009
15889923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864563 15889923 Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLNm2------------------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. C...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 418 PLN (68 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15858815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27155312 15858815 Budynek biurowy położony w świetnej lokalizacji w Rembertowie.W skład biura wchodzą:-cztery gabinety (12m, 16,9m, 13,4m, 11,8m) - możliwość ustawienia 8 biurek, -pomieszczenie socjalne - kuchnia (10,8m), -pomieszczenie o powierzchni 22,6m - idealne n...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (43 zł/m2)

11
-
117 m2
1979
15858814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27155307 15858814 Budynek magazynowo produkcyjny położony w okolicy ul. Marsa. Świetny dojazd. Pomieszczenie magazynowe to otwarta przestrzeń 110m. Możliwość korzystania z pomieszczenia socjalnego i łazienki z wc. Miejsce idealne na warsztat samochodowy. Podnośnik sam...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (44 zł/m2)

1
-
114 m2
1979
15889902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863510 15889902 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

214 555 PLN (89 zł/m2)

1
-
2420 m2
1991
15889903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863511 15889903 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 855 PLN (89 zł/m2)

1
-
630 m2
1991
15889713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860431 15889713 Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu w centrum Warszawy, w pierwszym wysokościowcu dawnej Warszawy, słynącym z ciekawej historii, dzięki której do dzisiaj w potocznym języku przetrwał jako ,,PASTa”, usytuowanym pomiędzy Ogrodem Saskim a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 700 PLN (70 zł/m2)

3
-
110 m2
1908
15888882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27831821 15888882 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.107,80 m2 na parterze biurowca w okolicach ul. Bielańskiej, na warszawskim Śródmieściu,poleca Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])----------------Bez prowizji od N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 915 PLN (121 zł/m2)

5
-
107 m2
1991