• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 42

15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (84 zł/m2)

1
-
28.5 m2
2022
15894990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27954620 15894990 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem.Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego.Budynek wyposażony w windę. Na metraż ok. 31 m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchenn...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (77 zł/m2)

2
1
31.03 m2
2023
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15865530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27302846 15865530 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674843 15883293 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15894396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27941670 15894396 Mieszkanie lub Biuro - 3 pokoje, I piętro - Szczecin, Centrum – skrzyżowanie ulic Kaszubskiej i BogurodzicyWnętrze z duszą – w lokalu zachowano oryginalną, piękną stolarkę drzwiową oraz klasyczne sztukaterie, co nadaje mu wyjątkowego charakteruPowier...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (42 zł/m2)

3
1
89.85 m2
1938
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943
15893461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27911406 15893461 Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji - Aleja Fontann - w samym sercu miasta.Kameralne mieszkanie powstało w ramach adaptacji i rozbudowy poddasza. Mieszkanie II poziomowe . na I poziomie piękny salon z kuchnią oraz łazienka z kabiną p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (47 zł/m2)

2
2
64 m2
2017
15893364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27909484 15893364 Przedmiotem oferty jest mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami z 1932 r. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Klatka po generalnym remoncie, planowany jest remont elewacji wraz z balkonami. Mieszka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (36 zł/m2)

4
1
106 m2
1932
15882640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671288 15882640 Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
-
34 m2
1975