• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 42

15829083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671208 15829083 Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój z aneksem kuchennym), łazienka z WC,Czynsz najmu 1850zł dodatkowo czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890452 15891182 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970