• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 47

15840796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785576 15840796 Nowoczesny, luksusowy apartament z widokiem – 71 mkw. Port Praski, ul. Okrzei 27Szukasz wnętrza, które łączy w sobie bezkompromisową estetykę z codzienną wygoda? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, luksusowego aparta...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 820 PLN (152 zł/m2)

3
1
71 m2
2024
15713410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Unikatowy i luksusowy apartament na modnej Pradze 24435090 15713410 Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję i nowoczesność. Za projekt odpowiada uznana i nagradzana pracownia architektoniczna Moomoo Arc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 PLN (153 zł/m2)

3
1
88 m2
2016
13392978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1687075 13392978 Designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament w pięknej przedwojennej kamienicy , w tętniącej życiem lokalizacji -Starej Pragi. Oryginalne w każdym calu. Starannie dobrane materiały podkreślają unikatowy wystrój wnętrza. Po generalnym remoncie wr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (73 zł/m2)

2
-
49 m2
1930
15882114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27657568 15882114 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie.Otoczenie nieruchomości:Bulwary Praskie to nowoczesna inwestycja mieszkan...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15850982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011129 15850982 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w inwestycji Bulwary Praskie.Otoczenie nieruchomości:Bul...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15885574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27734138 15885574 Do wynajęcia piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę w Porcie PraskimPort Praski LatarniaTo nie jest zwykły budynek, to architektoniczna wizytówka całej inwestycji, zaprojektowana jako charakterystyczna „latarnia”, która stała się jednym z najbardzie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (95 zł/m2)

2
1
50.42 m2
2019
15871017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27452083 15871017 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKomfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - AGD w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do centrum Warszawy - w pobliżu przyst...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 780 PLN (97 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
14639884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2934654 14639884 Mieszkanie w kamienicy w prestiżowej lokalizacji, wysokie, z klimatem. Trzy pokoje, jeden przechodni, kuchnia, łazienka, balkonu brak. Na podłodze parkiet. Okna drewniane, ładny widok na okolicę, blisko do Dw. Wileńskiego (500 m). Obok kamienicy znaj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (52 zł/m2)

3
1
75 m2
1912
15736991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24882891 15736991 Wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowym kompleksie Port Praski, ul. Okrzei 2. To jedno z najbardziej pożądanych miejsc w Warszawie – w sercu miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i nadwiślańskich bulwarów.Lokalizacja 200 m do nowej kł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (111 zł/m2)

2
1
38 m2
2019
15736734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24876771 15736734 Lokalizacja Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania w prestiżowym kompleksie Port Praski, ul. Sierakowskiego 4, ostatnie – 6. piętro. To serce Warszawy, w otoczeniu Wisły, bulwarów i Starego Miasta. 200 m do nowej kładki pieszo-rowerowej nad Wisłą. W...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (125 zł/m2)

2
1
32 m2
2020
15797500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwustronne | Przy parku | Ciche | Blisko jeziorka 26147874 15797500 Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 mkw przy ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy na Gocławiu. Lokal znajduje się na 1. piętrze budynku położonego w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z:- jasnego, przestronnego salonu ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
71 m2
1981
15757245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne |Garaż | Łazienka x2 | Winda | Duży balkon 25296007 15757245 Oferuję na wynajem bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81 mkw położone przy ul. Mińskiej w dzielnicy Praga Południe (Kamionek). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z pięciu) w budynku oddanym do użytku w 2011 roku.Najważniejsz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (53 zł/m2)

3
2
81 m2
2011