• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 69

15881368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27629383 15881368 Wynajmę nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, z balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, z całkowicie nowym wyposażeniem i meblami.Największe atuty: Standard: Wszystkie meble i sprzęty (kuchnia, ł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15873191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27513573 15873191 Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany apartament z trzema pokojami, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Promenada na warszawskiej Pradze Południe. Budynek z 2020 roku (deweloper Skanska) posiada dwie windy ora...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (68 zł/m2)

3
1
72 m2
2019
15273581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
loggia | garderoba | parking 14418168 15273581 Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni umeblowane, po generalnym remoncie (wymieniona elektryka, położone gł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

3
1
51 m2
1986
15858687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27153419 15858687 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Saska Residential Estate Gotowe do wprowadzenia od jużZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 57 m², zlokalizowanego na prestiżowym i ce...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
57 m2
2016
15814814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
penthouse | prestiżowy | niesamowity widok 26640381 15814814 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na Saskiej Kępie na Pradze Południe, przy ulicy Zwycięzców. Do aparta...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
176 m2
2001
13969610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2278874 13969610 Mieszkanie po remoncie w pięknej, starej części Saskiej Kępy, nowe glazury,, sanitariaty, wysokość pomieszczeń 2,90. Dwie loggie łazienka z WC.Pokoje oddzielne, widna kuchnia,. Centralne ogrzewanie własne (piec dwufunkcyjny) Jest pralka, lodówka, zmy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (64 zł/m2)

4
1
102 m2
1960
15845732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26864817 15845732 Wynajem od już.Dwupokojowy, przestronny apartament znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Przy Promenadzie'' zrealizowanym przez prestiżowego dewelopera Develia w zielonej dzielnicy Praga -Południe przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorański...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (74 zł/m2)

2
1
57 m2
2009
10457334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5707109 10457334 Mieszkanie w apartamentowcu - dwupokojowe z garażem podziemnym. W budynku jest basen i fitnes. Jeden pokój oddzielny, a salon połączony z kuchnią. meble są, jest duży taras 8 m2. Osiedle o nazwie Trzy Wieże. Teren strzeżony i ogrodzony.WynajętePrez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15553580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050839 15553580 Dwa pokoje , jeden oddzielny, drugi połączony z otwartą kuchnią. Kuchnia umeblowana, lodówka, pralka, płyta indukcyjna i piekarnik, sprzęt AGD , Łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach w pokojach panele. Meble to kanapa, stół, krzesła, lampa, s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
2013
15844359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833081 15844359 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46m2.Składa się z:- pokoju dziennego 15m2,- oddzielnej, widnej kuchni 5m2,- dwóch pokoi - 8,8m2 i 8,9m2,- łazienki 4,5m2,- przedpokoju 3,8m2.Mieszkanie jest ustawne i dobrze doświetlone - ekspozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15830001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie 26657966 15830001 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, Praga-Południe Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.Cena: 4000 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15802739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje, garaż, blisko CH Promenada 26275909 15802739 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2023 r, przy ul. Optyków, Praga-Południe Gocław.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5400 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 5700 zł. Wygodna lokali...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (84 zł/m2)

3
-
64 m2
2023