• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 69

15801840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26251513 15801840 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę mieszkanie dwupokojowe 56 metrów ( salon z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem) w nowoczesnym bloku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną fizyczną obok Promenady. Łazienka z prysznice...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (71 zł/m2)

2
-
56 m2
2014
15411569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 17940272 15411569 Duże dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 1936 roku. Najlepiej na hostel. Wynajem długoterminowy.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Me...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (40 zł/m2)

5
2
175 m2
1936
15816151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26615996 15816151 Na wynajem oferuję komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tomasza Zana 14 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal zaprojektowano w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (59 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15805674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26313866 15805674 Dwupokojowe mieszkanie z tarasem na Pradze Południe Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe przy ulicy Lubartowskiej 19. W kilka minut dojdziemy do placu Szembeka czy na tramwaj którym w 20 minut dojedziemy do centrum. W środku na powierzchni 47m2...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (57 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15803555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26298722 15803555 homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim GocławiuLOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój oraz dogodny dostęp do różnorodnych punktów usługowo-handl...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15818638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26598376 15818638 Do wynajęcia jasne mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców. Budynek z cegły z lat 50-ych (wysokość 2,8m), okno wychodzi od strony południowej na cichą ulicę i zieleń. Bardzo dobry punkt komunikacyjny i cicha lokalizacja. Budynek bez windy.Mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
-
23 m2
1958
15814231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588364 15814231 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnglish version belowDo wynajęcia bezpośrednio od właściciela bardzo ładne mieszkanie przy ul Bora Komorowskiego 35 w nowym budownictwie. Jasne, rozkładowe pomieszczenia składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (51 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
14906719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4455810 14906719 Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym zakątku osiedla Saska. ...

Warszawa (Praga-Południe), Jana Nowaka Jeziorańskiego

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15740431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24952801 15740431 Koloseum Nieruchomości poleca! Do wynajęcie po remoncie w najnowszym budownictwie na Gocławiu (tuż przy CH Promenada) komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na nowoczesnym, zielonym i kameralnym osiedlu Park Skandynawia. Lokal jest pr...

Warszawa (Praga-Południe), Optyków

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15629781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22837172 15629781 Polecam przestronne, słoneczne, bardzo ciche mieszkanie w sercu Saskiej Kępy przy ul. Zwycięzców 40Mieszkanie o powierzchni 51 m z balkonem, jest usytuowane na drugim piętrze apartamentowca z 2008 roku.Lokal składa się dwóch przestronnych pokoi (sypi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15729378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Anin ul. Alpejska, 3 pok. 90,01 m, 2 miejsca post. w garażu 24760509 15729378 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m², zlokalizowane w zielonej i cichej części Warszawy, przy ul. Alpejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Szp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Alpejska (Wawer)

6 300 PLN (70 zł/m2)

3
-
90.01 m2
2011
13232294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23556772 13232294 Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie słoneczne z wyjściem na taras.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnymCicha, spokojna okolica, 150m do autobusu, 500m do pętli tramwajowej. Czynsz 2.500,- zł +...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
34 m2
2018