• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 290

15882523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666721 15882523 ul. Kamienna nr 127Nowoczesne, przestronne, śliczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw. z balkonem w budynku z 2020 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku ośmiopiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15796976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26134666 15796976 ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu GrunwaldzkiegoDo wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
69 m2
1935
15877605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574082 15877605 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², znajdujące się przy ul. Popowickiej (Popowice - Fabryczna). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym zadbanym bloku z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15859158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27164655 15859158 Do wynajęcia DOSTĘPNE OD ZARAZ komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na pięknych zielonych Karłowicach przy ul. Micińskiego - w sąsiedztwie ul. Berenta Boya-Żeleńskiego pl. Kromera. Lokalizacja budynku łączy zalety bliskości do centrum mia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
62 m2
2000
15880845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Premium, UpperHouse, I najem, basen, klima, balkon 27615466 15880845 Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m², położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.Apartament posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999
15883853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trze pokoje z balkonem. 58m2.1 piętro.Wynajmę. 27680309 15883853 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Różanka, WrocławOferuję na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o 3 pokojach, położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocław - na osiedlu Różanka (ul....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15882442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27664161 15882442 Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a CH Magnolia Park.Mieszkanie składa się ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15881070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Klecinie 27622228 15881070 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Przyjaźni 6a na wrocławskiej Klecinie. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku z 2010r. z windą i oferuje komfortową, dobrze rozplanowaną przestrzeń do życia.Mieszk...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (43 zł/m2)

2
-
61 m2
2010
15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15246485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z parkingiem, nowe Port Popowice 13722660 15246485 Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na powierzchnię 54 mkw składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Białowieska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15805715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26314513 15805715 W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garażLokalPowierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz płyta indukcyjna. Z części dziennej wyjście na niewielki balkon.Sy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 599 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
2005