• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 290

15824813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649568 15824813 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na wynajem, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających najemców, łącząca p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 999 PLN (87 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15821955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649544 15821955 Na wynajem mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microHOME Promenady.Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 ***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie: Nieruchomo...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15812092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26465208 15812092 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA ***Nowy apartament premium 111 m2 4 pokoje taras 70 m2 Przedmieście OławskieSerdecznie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (113 zł/m2)

4
2
111 m2
2025
15812038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26458714 15812038 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym budynku na Sępolnie, w zielonej okolicy Wrocławia.Otoczenie nieruc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (74 zł/m2)

3
1
65 m2
1900
15799242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184525 15799242 Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku!Dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Wyłącznie w SDP NIeruchomości***(English description below...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (94 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15798551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26175891 15798551 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058***wolne od zaraz***Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu przy ul. Zaułek Rogoziński na Różance w budynku z windą, III piętro. Mi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15878389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27595280 15878389 Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym, położonym w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
12 m2
1974
15888668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819677 15888668 ***Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz *** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Buforowej (Krzyki - Jagodno). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2019 roku - osiedle Nowe Jagodno. Budynek posiada ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

2
-
55 m2
2019
15888667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819676 15888667 Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Żmudzkiej (Psie Pole). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym zadbanym bloku z windą. Mieszkanie ma powierzchnię 35,5m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - pokój (11,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 740 PLN (50 zł/m2)

1
-
35 m2
1985
15881377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27629393 15881377 Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki i kulinarnych, które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (64 zł/m2)

1
-
34.4 m2
-
15888358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810239 15888358 KĘPA MIESZCZAŃSKA NOWE MIESZKANIE 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na VIp. budynku przy ul. R. Dmowskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
14996795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6363675 14996795 ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (67 zł/m2)

3
1
70 m2
2006