• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 285

15866107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27311616 15866107 Komfort, przestrzeń i prywatna strefa relaksu - 3 pokoje z dużym tarasem i garażem Szukasz mieszkania, które daje więcej niż standard? Ta oferta zdecydowanie się wyróżnia. Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m&a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
-
66 m2
2000
15894948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27952908 15894948 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKAWALERKA - Plac Muzealny o pow. 33m2, III p. w bloku z zadbaną klatką schodową, rozkładowe: przestronny pokój, oddzielna duża, jasna kuchnia, łazienka z ubikacją i kabiną prysznicową, przedpokój z wbudowaną szaf...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (85 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15894924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27951995 15894924 Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na ul. Marcinkowskiego, w sąsiedztwie zielonych terenów. To propozycja dla osób, które cenią spokój i kameralne otoczenie. Dużym atutem lokalu jest taras, który naturalnie powięks...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (81 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15695499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24104401 15695499 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. To komfortowe 38-metrowe lokum usytuowane w prestiżowej, zielonej dzielnicy Krzyki - Partynice, to połą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (74 zł/m2)

2
-
38 m2
2022
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15894863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27949923 15894863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

4
-
54 m2
2022
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ, w pełni umeblowaną i wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuche...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15867087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334998 15867087 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA**Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2022