• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 260

15892166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898245 15892166 DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadujących bezpośrednio ze sobą działek, o łącznej pow. 3058 m2 przy ul. Czernichowskiej w Kłokoczynie, gm. Czernichów. Na terenie obo...

Kłokoczyn (Małopolskie, gm. Czernichów)

388 000 PLN

-
-
3058 m2
-
15892165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898243 15892165 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898237 15892162 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15766594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506478 15766594 Dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na działce 10 arów.Parter domu stanowi część dzienną, na którą składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarka, toaleta dla gości, hol, wiatrołap oraz część gospodarcza - kotłownia oraz garaż.Garaż jedn...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

449 000 PLN (2 993 zł/m2)

4
2
150 m2
2021
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 OKAZJA ! Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z dwoma prysznicami i przedpokoju. ...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

555 100 PLN (3 965 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15743911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027248 15743911 Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania!W mieszkaniu s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

749 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
-
174 m2
1940
15740854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960351 15740854 Oferujemy mieszkanie o powierzchni 57,9 m (wysoki parter) wraz z 17 m zaadaptowanej i ogrzewanej piwnicy z oknem. Do piwnicy prowadzi bezpośrednie wejście z mieszkania (schody w kuchni), co czyni ją wyjątkowo funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu. Lok...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

420 000 PLN (7 241 zł/m2)

2
-
58 m2
1900
15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15736816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24879350 15736816 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 000 PLN (11 783 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15735215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24851773 15735215 Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej.Dom o powierzchni użytkowej 97 m2.Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze:- salon z aneksem kuchennym- pokój biuro- wc- korytarz- wiatroł...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

579 000 PLN (5 969 zł/m2)

5
2
97 m2
2022
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939