• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 242

15892769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899497 15892769 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 225 736 PLN (16 564 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15892619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899496 15892619 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 210 788 PLN (16 362 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15892704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899480 15892704 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 195 840 PLN (16 160 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15892616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899478 15892616 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 093 050 PLN (17 630 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899465 15892614 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 455 PLN (15 736 zł/m2)

1
-
40 m2
2026
15892701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899459 15892701 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 732 876 PLN (15 201 zł/m2)

5
-
114 m2
2026
15892548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899441 15892548 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

857 208 PLN (19 049 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899429 15892609 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 072 968 PLN (15 779 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15892758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899426 15892758 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

856 920 PLN (18 629 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15892484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899421 15892484 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 400 PLN (16 895 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15892819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899420 15892819 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 473 PLN (19 151 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899419 15892757 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 350 PLN (17 615 zł/m2)

3
-
64 m2
2026