• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 262

15777725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25736494 15777725 Na sprzedaż nowoczesny dom położony w Rakowiskach, zaledwie 2.5km od miasta Biała Podlaska.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 170m2, która dzieli się na:PARTER:-Przestronny, otwarty salon z kominkiem i wyjściem na taraspodwórko.-Sypialnia-Otwarta ...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 244 000 PLN (7 318 zł/m2)

7
2
170 m2
2009
15742573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24994892 15742573 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-3 sypialnie-Kuchnia-Łazienka z WC-PrzedpokójDodatkowo d...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (5 561 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15678018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23807717 15678018 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Na sprzedaż działka budowlana 1830 m² Krakowiany, gm. NadarzynW otoczeniu lasów, rezerwatów i przyrody tylko 10 minut od trasy S8!Wyłączność w naszym biurze!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1830 m², położ...

Krakowiany (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

420 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1830 m2
-
15676181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23766460 15676181 Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowycałoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika.Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych), w skład którego wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z aneksem kuchennym i ...

Wajków (Podlaskie, gm. Mielnik)

355 000 PLN (4 931 zł/m2)

3
1
72 m2
2022
15490472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741540 15490472 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.416 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wy...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1416 m2
-
15314535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15562382 15314535 #REZERWACJA#Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy, zaledwie 8 km. od Białej Podlaskiej.Nieruchomość gruntowa o powi...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

125 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
1834 m2
-
15892210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898248 15892210 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz PCC System płatności 2575% powierzchnia całkowita: 104,23 m...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

779 034 PLN (7 491 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15892167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27898247 15892167 44 AR DZIAŁKI ROLNEJ Z DROGĄ DOJAZDOWĄ - JERZMANOWICE Do sprzedaży piękne widokowe działki o łącznej pow 44 ar, położone w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, Rezerwat Doliny Szklarki, skałki wsp...

Jerzmanowice (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

220 000 PLN

-
-
4400 m2
-
15892163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898239 15892163 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15863711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27256529 15863711 Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, ŚwidnicaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego domu w świetnej lokalizacji w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (5 613 zł/m2)

4
2
212 m2
2000