• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 203

14588019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 145378 14588019 Na sprzedaż działka o pow. 1839 m2, zlokalizowana przy ul. Radomskiej w Kielcach. Działka ze spadkiem terenu, niezagospodarowana, w kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

250 000 PLN

-
-
1893 m2
-
14571779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 142660 14571779 Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,78 m2 (powierzchni całkowitej 103,68 m2 ), zlokalizowany w Ćmińsku Kościelnym, gm. Miedziana Góra . Nieruchomość wybudowana na działce o powierzchni ok. 300 m2 , w kształcie zbliżonym do p...

Ćmińsk (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

580 000 PLN (5 631 zł/m2)

4
2
103 m2
2021
14343474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 123690 14343474 Do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta przy ul. Leonarda. Lokal przeznaczony pod działalność prawniczą. Do powierzchni wynajmowanej przynależy t...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 845 PLN (58 zł/m2)

11
-
32 m2
2008
14303040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 108657 14303040 Na sprzedaż d om weselny restauracja o pow. użytkowej 800 m2 (całkowitej 960 m 2), położony w Zagnańsku. Obiekt zlokalizowany na działce o pow. 771 m2. Budynek 3-kondygnacyjny w skład którego wchodzą: piętro : sala bankietowa, sala tan...

Zagnańsk (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

3 075 000 PLN (3 203 zł/m2)

2
5
960 m2
2004
14127767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 103862 14127767 Na sprzedaż działka o pow. 2676 m2 zlokalizowana w Dankowie, gm. Daleszyce. Działka niezabudowana, w kształcie nieregularnym, o wymiarach (w przybliżeniu): 33m x 71m x 26m x 28m x 24m x34 m. Szerokość od frontu 33 m. Media: - woda: na działce, ...

Daleszyce (Danków-wójtostwo) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

220 000 PLN

-
-
2676 m2
-
14127495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103823 14127495 LOKAL o pow. użytkowej 74,69 m 2 usytuowany na parterze, oferowany w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: pomieszczenie usługowe 52,08 m 2 , pomieszczenie biurowe 12,08 m 2 , kuchnia 5,91 m 2 , WC 2,98 m 2 , pomieszczenie porządkowe 1,64 m 2...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

597 146 PLN (8 070 zł/m2)

11
-
74 m2
2018
14127489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103814 14127489 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2 zlokalizowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy w ścisłym centrum. Lokal do odświeżenia. Idealny pod gabinety lekarskie. W części wspólnej toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz winda. Możliwoś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

787 PLN (20 zł/m2)

11
-
40 m2
-
14012492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102046 14012492 Na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- Książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną asfaltową. Przybliżone wymiary: 30 (front) x 323 m. Działka płaska, niezagospodarowa...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

460 000 PLN

-
-
9700 m2
-
13702775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 99237 13702775 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

646 085 PLN (8 501 zł/m2)

3
-
76 m2
2018
14439178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44850 14439178 Na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej zieleni okolicy. W pobliżu szkoły, sklepy, ośrodek sportu i rekreacji. Wymiar...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 068 000 PLN

-
-
3068 m2
-
14334278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44828 14334278 Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, park. Rozpoczęcie budowy domu w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

7
2
320 m2
1977
14627450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44790 14627450 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 27,59 m2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy i restauracje, Pałac Kultury i Nauki, CH Złote Tarasy, met...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 173 PLN (118 zł/m2)

11
-
27 m2
-