• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 203

14439178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44850 14439178 Na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej zieleni okolicy. W pobliżu szkoły, sklepy, ośrodek sportu i rekreacji. Wymiar...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 068 000 PLN

-
-
3068 m2
-
14334278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44828 14334278 Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, park. Rozpoczęcie budowy domu w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

7
2
320 m2
1977
14627450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44790 14627450 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 27,59 m2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy i restauracje, Pałac Kultury i Nauki, CH Złote Tarasy, met...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 173 PLN (118 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15893157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27901508 15893157 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, ciszy i kontaktu z naturą, z jednoczesnym wygodnym dojazdem do większ...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

520 000 PLN

-
-
10100 m2
-
15858629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27151117 15858629 Komfortowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej na SprzedażLokalizacja: Spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi - OSOWIECPowierzchnia: 132 m Działka: 500 m Garaż: Jednostanowiskowy w bryle budynku + 3 miejsca postojoweUkład pomieszczeń:Parter...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15856577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 56 m² | CICHE| jasna kuchnia | piwnica! 27094080 15856577 3 pokoje 56,5 m² ciche jasna kuchnia balkon Żoliborz - ul. Przasnyska 16ANa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m², położone przy ul. Przasnyskiej 16A na warszawskim Żoliborzu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamera...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (15 339 zł/m2)

3
1
56 m2
1967
15807588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aluzyjna, 3 pok., 61m2, gotowe do wprowadzenia 26370317 15807588 Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia.Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfortowe ży...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 918 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15801275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-3 pok. po generalnym - Hala Wola - park - metro 26233624 15801275 ENGLISH VERSION BELOW.SUPER LOKALIZACJA - PARK - METRO - ŁADNE PRZESTRONNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - LOGGIA - MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA KW.Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością urządzenia 3 pokoju), bardzo wygodne mieszkanie przy uli...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1985
15264204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14179334 15264204 Na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2 . Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka w głównym ciągu pieszych. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, ...

Wąchock (Świętokrzyskie, gm. Wąchock)

155 000 PLN (2 095 zł/m2)

11
-
74 m2
1985
15218200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12986986 15218200 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 100 m2 zlokalizowany przy ruchliwej ulicy w Strawczynie. W skład lokalu wchodzą na parterze: sala sprzedaży, 2 pomieszczenia biurowe, w piwnicy: pomieszczenia socjalne i sanitarne. Lokal przystosowany do działalności ...

Strawczyn (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

3 690 PLN (37 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15188590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12069680 15188590 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 122,80 m2 (pow. całkowita ok. 184 m2), zlokalizowany na działce o pow. 11.815 m2 w Radkowicach, w gm. Chęciny. Budowa rozpoczęta w 2020 roku, zakończona w 2023 roku, wg projektu Dom w Aksamit...

Chęciny (Radkowice) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

1 200 000 PLN (6 522 zł/m2)

6
1
184 m2
2023
15186382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12005665 15186382 Na sprzedaż dom z 2010 roku, o pow. użytkowej ok 182,8 m2 (pow. całkowita 213,5 m2 ) zlokalizowany na zagospodarowanej działce o pow. 904 m2 w Piekoszowie. W skład domu wchodzą: PARTER: - salon połączony z pokojem o łącznej powierzchni...

Piekoszów (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

975 000 PLN (4 577 zł/m2)

5
2
213 m2
2010