• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 208

15724363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24654591 15724363 Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni, z dobrą infrastrukturą (sklepy, usługi, przychodnia), w pobliżu ulicy...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

470 000 PLN (11 463 zł/m2)

2
1
41 m2
1970
15717123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524028 15717123 Działka położona w spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej.Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 60m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. max 30%, wys.zabudowy do 9m). Wjazd na działkę...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

318 240 PLN (170 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15717121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524027 15717121 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniuGaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 70-80m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. ma...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

472 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1576 m2
-
15669566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23614552 15669566 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m² znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 278 080 PLN (26 225 zł/m2)

2
1
125 m2
2026
15659842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23448956 15659842 Obiekt handlowousługowy z witryna oraz parkingiem dla klientów. Wszystkie szczegóły u nas w biurze....

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

55 000 PLN (42 zł/m2)

2
-
1300 m2
1990
15489869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19729088 15489869 Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2).Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren objęty aktualnym plan zagospodarowania terenu - zabudowa wolnostojąc...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 699 000 PLN (3 268 zł/m2)

-
-
826 m2
-
15483988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19581214 15483988 Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m², usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni.Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym, co sprawia, że jest gotowy do natychmiastowego użytku.Biuro...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 970 PLN (65 zł/m2)

4
-
138 m2
2010
15347781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16445564 15347781 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
15347777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16445563 15347777 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
15326072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 15860413 15326072 Nowe budownictwo - znany deweloper -parking podziemny pod budynkiemLokal o powierzchni 151m2 - znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku usługowym, w miejscu spotkań zarówno młodzieży jaki i osób dojrzalszych. Z uwagi na lokalizację, budynek zaj...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

18 145 PLN (120 zł/m2)

2
-
151 m2
2021
15320874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 15706756 15320874 ZaletyDuża, otwarta przestrzeńNowy budynek z miejskimi mediamiŚcisłe centrum GdyniLokalizacjaNieruchomość znajduje się w pobliżu hotelu, przystanku ZKM, lubianego deptaku, na którym znajduje się mieniąca kolorami fontanna, pomnik Antoniego Abrahama o...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

22 990 PLN (112 zł/m2)

1
-
206 m2
2023
14850658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3339310 14850658 Złocieniec miasto w woj. zachodnio-pomorskim, powiat drawski, budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż. Lokalizacja: Złocieniec- jedno z większych miast położonych na Pojezierzu Drawskim, nad rzekami Drawa i Wąsowo, ok. 13,5 tys.mieszkańców. W granica...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

2 500 000 PLN (3 222 zł/m2)

12
3
776 m2
2014