• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 211

15886154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749625 15886154 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokój o pow. 19 m2 z dużą, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (17 438 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1976
15886057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746445 15886057 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1980 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- pokoju 17 m²,- pokoju 9...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 681 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15886039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746327 15886039 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Śreniawitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1983 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,3m2 składa się z:-przedpokoju,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (12 664 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15885993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745236 15885993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (17 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15886000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745234 15886000 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla NerudyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: około 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (11 953 zł/m2)

2
1
56.72 m2
1980
15885969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745048 15885969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,09m2 składa się z:-salonu o powierzc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (19 942 zł/m2)

1
1
31.09 m2
2019
15885974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745045 15885974 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,6 m2 składa się z:-salon – ok. 20,5 m²-aneks kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (12 309 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2002
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849660 15889372 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:-Salon,-Dwie sypialnie,-Kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 105 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1954
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15889267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846371 15889267 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GrzymalitówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 831 zł/m2)

2
1
34.46 m2
2002
15889250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846232 15889250 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,06m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 23,5m2,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 800 PLN (16 302 zł/m2)

2
1
49.06 m2
2026