• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 216

15834627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26704462 15834627 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z budynkiem gospodarczym na działce 2292 m² w Leśnicy gm. Koło. Parterowy dom o powierzchni użytkowej 56 m² składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki...

Leśnica (Wielkopolskie, gm. Koło)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15822019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580602 15822019 Gospodarstwo rolne składające się z 6 działek o łącznej powierzchni 5,92 ha w Gaju gm. Dąbie na sprzedaż. Działka o pow. 2,60 ha zabudowana jest domem parterowym o pow. 58,35 m 2 w którym są 4 pomieszczenia. Domek posiada aktualny projekt ro...

Gaj (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

295 000 PLN (5 086 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15822002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580601 15822002 Działka z decyzją o warunkach zabudowy o powierzchni 3 000 m 2 , położona wśród osiedla domków jednorodzinnych w Ruszkowie Pierwszym, ul. Ogrodowa, gm. Kościelec. Działka o szerokości 13m. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. Bard...

Ruszków Pierwszy (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

85 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15822026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580599 15822026 Na sprzedaż - 2 działki budowlane w miejscowości Dęby Szlacheckie (gm. Osiek Mały) Powierzchnia każdej działki: 16 arów (1600 m²) Wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna MEDIA w drodze: prąd ...

Dęby Szlacheckie (Wielkopolskie, gm. Osiek Mały)

176 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15822020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580597 15822020 Na sprzedaż: Dwie zabudowane działki - Ruszków Pierwszy, ul. Ogrodowa Lokalizacja: Ruszków Pierwszy, gm. Kościelec Łączna powierzchnia: 800 m² Możliwość zakupu całości lub jednej działki Działka nr 1 - 400 m² Parterowy dom z ce...

Ruszków Pierwszy (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

200 000 PLN (2 778 zł/m2)

11
-
72 m2
-
15822015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580595 15822015 OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - NOWINY BRDOWSKIE GM. BABIAK Jeżeli szukasz nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu, blisko natury, otoczonej lasami i z szybkim dostępem do jeziora, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest...

Nowiny Brdowskie (Wielkopolskie, gm. Babiak)

260 000 PLN (2 203 zł/m2)

11
-
118 m2
-
15822003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580573 15822003 Na sprzedaż działki budowlane - Straszków, gm. Kościelec! Powierzchnia ustalana indywidualnie - dopasowana do Twoich potrzeb! Łączna powierzchnia gruntu: 70 arów Dojazd: pierwsza działka z drogi asfaltowej, pozostałe z drogi wewnętrznej Wyda...

Straszków (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

64 000 PLN

-
-
800 m2
-
15822001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580568 15822001 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z rozpoczętą budową w 2024 r. w świetnej lokalizacji w Babiaku przy ul. Zbożowej. Podana cena nieruchomości obejmuje stan surowy otwarty z dachem pokrytym blachodachówką. Gwarancja s...

Babiak (Wielkopolskie, gm. Babiak)

285 000 PLN (2 850 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15822004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580565 15822004 Na sprzedaż mieszkanie - Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ➡️ Korytarz ➡️ Przestronna sypialnia (11 m²) ➡️ Salon z aneksem kuchennym ➡...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15786287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, dwupoziomowe, na Kosmonautów, Złotniki, 25903290 15786287 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z balkonem i komórką lokatorską, na osiedlu Złotniki przy ul. Kosmonautów. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze z trzech, w budynku z 2007 roku, baz windy. Osiedle rodzinne, dookoła niska zabudo...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Kosmonautów

795 000 PLN (11 832 zł/m2)

3
-
67.19 m2
2007
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972