• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 246

15893509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913232 15893509 Doskonałe miejsce na piekarnię, gabinet medycyny estetycznej, paczkomat, kwiaciarnię, barbera, weterynarza, salon groomerski czy salę do jogi.Bardzo duży ruch pieszy, autobusowy, tramwajowy i samochodowy.Lokal przy skrzyżowaniu i przystankach. Doskon...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

5 226 PLN (90 zł/m2)

11
-
58.07 m2
2026
15893452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911257 15893452 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,90m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 384 zł/m2)

2
1
35.9 m2
2020
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15891403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27896673 15891403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,82m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (21 411 zł/m2)

1
1
23.82 m2
1964
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15890673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882916 15890673 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,27m2 składa się z:-salon z wyjściem na ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 193 zł/m2)

2
1
49.27 m2
2007
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882888 15890672 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zaniemyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy)Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (19 051 zł/m2)

1
1
24.67 m2
1956
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009