• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 230

15845206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856910 15845206 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomościnowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkaniafunkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialniawysoki standard wykończenia, zabudowy stolarsk...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (15 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15830316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Radunicy - bliskość Gdańska 26669364 15830316 Dom w Radunicy - przestrzeń, spokój i bliskość GdańskaSzukasz domu, który połączysz z własną wizją wykończenia, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta, w spokojnym otoczeniu? Ten bliźniak w Radunicy to idealna propozycja dla osób ceniących prze...

Radunica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

4
2
140 m2
2017
15812234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26470712 15812234 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

242 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15807096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Kokoszki - 2 działki inwestycyjne/budowlane 26361599 15807096 Działki budowlane na sprzedaż - Kokoszki Dla zainteresowanych istnieje możliwość przygotowania terenu - na życzenie Kupującego może zostać przeprowadzone wykarczowanie lasu, co znacząco ułatwi realizację planów inwestycyjnych, w tym ewentualnej zabud...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

677 000 PLN

-
-
1441 m2
-
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15804161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum Gdańska | ul. Seredyńskiego 26301737 15804161 Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska — takiego, które zapewni komfort, świetny standard, bliskość Starego Miasta i gotowość do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ta nieruchomość spełni wszystkie oczekiwania: jest zadbana, funkcjonalna i idealna z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1963
15799305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185176 15799305 Jeśli szukasz działki pod budowę domu w miejscu, które łączy spokój, wygodę i świetną komunikację ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Parcela znajduje się w Orzepowicach, jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Rybnika, cenionej za zie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

197 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
824 m2
-
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

400 000 PLN (5 063 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15784585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25857210 15784585 Wyjątkowe działki pod zabudowę jednorodzinną Nisko, ul. Gruntowa.Łączna powierzchnia: 0,3628 ha (3628 m²)Cena całości: 399 000 zł !Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek budowlanych o numerach 45873, 45853 oraz 45863, położonych w spokojnej i z...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3628 m2
-
15772890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje Wejherowo! 25623189 15772890 Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i przestrzeń dla Twojej rodziny!Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum Wejherowa? Ta oferta jest dla Ciebie!Atuty nieruchomości:dwupoziomowy u...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15758794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domachowo 300m działki ! 25330674 15758794 Domy z ogrodem w Domachowie  Na Sprzedaż 5 domów w Domachowiedom z dużą działką 300m - 550 000Pozostałe nieruchomości w przedziale od 493-495 000Atuty nieruchomości:powierzchnia użytkowa ok. 90 m² z funkcjonalnym poddaszem użytkowymogród o pow. ok. 1...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

495 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
2
90 m2
2025