• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 237

15735595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858378 15735595 Polecamy piękny dom w górach w miejscowości Rajcza.Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz.Kompletnie wyposażona kuchnia (zabudowa meblowa i sprzęty AGD).Meble ruchome do uzgodnienia.Nieruchomość przemyślana w każdym calu. Energoosz...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

998 000 PLN (5 871 zł/m2)

6
2
170 m2
2002
15598637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22146732 15598637 Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa Toscana Luxury Loft. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie elegancj...

Nowe Jaroszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

590 000 PLN (6 782 zł/m2)

2
1
87 m2
1930
15893696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27916473 15893696 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 967 PLN (106 zł/m2)

1
-
28 m2
1995
15893695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27916472 15893695 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 967 PLN (106 zł/m2)

1
-
28 m2
1995
15871976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,140 ha przy lesie Nad rzeką Wdą-Smolniki 27481594 15871976 Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna nr 161o powierzchni 1,140 ha w Smolnikach k. Wdy, gmina Lubichowo w Powiecie Starogardzkim 999000złMarzysz o ucieczce od zgiełku miasta i otoczeniu przyrody? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1,140 ha w Smolnika...

Smolniki (Pomorskie, gm. Lubichowo)

99 900 PLN

-
-
11400 m2
-
15845169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowy 18 m² Gdańsk Przywidzka-TOP LOK. 26856071 15845169 Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m² Gdansk ul Przywidzka 9Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o powierzchni 18 m² polozony w jednej z najlepszych lokalizacji handlowych w GdanskuLokalizacja ktora pracuje na biznesul Przywidzka 9...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

115 000 PLN (6 389 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15893694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27916468 15893694 Na sprzedaż nowa inwestycja dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowanych w miejscowości Przęsocin.To zaledwie 5 minut do Polic i 15 min. do Centrum Szczecina. Autobus miejski bezpośredni w pobliżu nieruchomości.Przęsocin to miejscowoś...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

875 000 PLN (8 505 zł/m2)

5
2
102.88 m2
2026
15877618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574766 15877618 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,47 m², położone na 4. piętrze nowego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie jest całkowicie nowe, starannie wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15889495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851753 15889495 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 907 PLN (106 zł/m2)

1
-
18 m2
1995
15893691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowość! Nowe Mieszkanie do Wynajęcia 27916287 15893691 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEPrzedmiotem oferty najmu jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowana w spokojnej części Redy. Mieszkanie wykończone pod klucz, jasne, wyróżniające się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.Nieruchomość...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15893690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27916283 15893690 Poszukujesz idealnego miejsca na swoje biuro, sklep, salon kosmetyczny lub fryzjerski? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokal usługowy o powierzchni 80 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej dzielnicy Wola, w ramach osiedla...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (150 zł/m2)

1
-
80 m2
2024
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977