• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 67m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 880 230 PLN
  • MiastoKielce
  • Rok budowy2023

Opis szczegółowy

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

W skład lokalu wchodzą:
- salon połączony z aneksem kuchennym (24,51 m2),
- 3 sypialnie (9,79 m2, 9,27 m2, 10,10 m2),
- łazienka z WC (4,73 m2),
- przedpokój (9,31 m2),
- taras o powierzchni 23,44 m2.

Ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego . Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60 000 zł brutto oraz komórka lokatorska o pow. 2,47m2 w cenie 13 000 zł brutto.

Nowa inwestycja deweloperska w dzielnicy Baranówek to kameralny, trzypiętrowy budynek z windą w którym znajduje się tylko 17 mieszkań oraz podziemny parking i komórki lokatorskie. Na parterze 5 mieszkań z ogródkami o powierzchni od 20 m 2 do 151 m 2 . Pierwsze i drugie piętro to lokale z balkonami, natomiast ostatnie, trzecie piętro, to tylko dwa apartamenty z tarasami o powierzchni od 51 m 2 do 81 m 2 . Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w zewnętrzną siłownię.

Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura i podatku PCC. Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.

Sprzedaż inwestycji prowadzi biuro Nieruchomości - Kielce, ul. Kozia 3A/1.

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: XXXXX441, e-mail:
For more information in English please call: XXXXX441, e-mail:

-------

For sale: a new 4-room apartment with an area of 67.71 m², located on the ground floor of a modern, 3-storey building in the Baranówek district of Kielce, in close proximity to a forest.

Layout:

living room with kitchenette - 24.51 m²
3 bedrooms - 9.79 m², 9.27 m², 10.10 m²
bathroom with WC - 4.73 m²
hallway - 9.31 m²
terrace - 23.44 m²

Heating is provided by a gas dual-function boiler.

Additionally:

parking space in the underground garage - 60,000 PLN gross
storage unit (2.47 m²) - 13,000 PLN gross

The development is a intimate investment consisting of a 3-storey building with an elevator, offering only 17 apartments, underground parking, and storage units.

Ground floor: 5 apartments with gardens (from 20 m² to 151 m²)
First and second floors: apartments with balconies
Third floor: only 2 apartments with large terraces (from 51 m² to 81 m²)

The investment will be fenced and equipped with an outdoor gym.

The buyer is exempt from agency fees and PCC tax.
The agency commission is covered by the seller.<<

The project is offered by Real Estate - Kielce, ul. Kozia 3A/1.

Contact details for the agent:
Jacek Kotlarz
Tel: XXXXX441
E-mail:

--------------------------

Biuro Nieruchomości PROPERCO sp. z o.o. sp.k. współpracuje z doświadczonymi specjalistami finansowymi, oferującymi sprawdzenie zdolności kredytowej oraz przedstawienie oferty finansowania nieruchomości /// Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. ///Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie. /// The real estate agency PROPERCO sp. z o.o. sp.k. collaborates with experienced financial specialists, offering creditworthiness assessment and presenting property financing offers. Information regarding property descriptions is provided by the owner, is purely informational, and may be subject to updates. The property offer does not constitute a specific offer as defined in Art. 66 and subsequent articles of the Civil Code. Our services are provided based on a brokerage agreement, ensuring you the care of our advisor throughout the entire collaboration period. We charge a fee for the services rendered according to the terms agreed upon in the concluded agreement.

Zapraszamy do siedziby naszego biura w Kielcach przy ul. Koziej 3a/1. /// We invite you to visit our office located in Kielce at 3a/1 Kozia Street.

Dane adresowe /// Address details:

PROPERCO sp. z o.o. sp.k
ul. Kozia 3a/1
25-514 Kielce
tel. kom: XXXXX827

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15059165
  • Data publikacji: 13 maja 2026 16:37 (20 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 4

Film:

Mapa

Świętokrzyskie, Kielce, Baranówek ,
Jacek Kotlarz

Jacek Kotlarz

+48XXXXXX071
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Kielce, Baranówek

nieruchomosci-polska-24.pl / 15059165

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

880 230 PLN

13 138 zł/m2
Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

Jacek Kotlarz

+48888889441,+48413109071

Główne cechy:

  • Powierzchnia 67m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 2023

Opis - Mieszkanie

W skład lokalu wchodzą:
- salon połączony z aneksem kuchennym (24,51 m2),
- 3 sypialnie (9,79 m2, 9,27 m2, 10,10 m2),
- łazienka z WC (4,73 m2),
- przedpokój (9,31 m2),
- taras o powierzchni 23,44 m2.

Sprzedaż inwestycji prowadzi biuro PROPERCO.pl Nieruchomości - Kielce, ul. Kozia 3A/1.

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: 888 889 441, e-mail: [email protected]
For more information in English please call: 888 889 441, e-mail: [email protected]

-------