• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 78m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 5 500 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Polecam gabinety medyczne do wynajęcia w placówce medycznej przy ulicy Żelaznej.

Opiekun oferty:
Justyna Adamiak
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Nr Licencji PFRN 28305
tel. XXXXX602

***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***

Opis nieruchomości:
Do wynajęcia wydzielona część funkcjonującej placówki medycznej, obejmująca trzy niezależne pomieszczenia, zaplecze socjalne oraz poczekalnię dla pacjentów. Lokal dostępny w stanie do indywidualnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania przestrzeni do specyfiki prowadzonej działalności. Dużym atutem jest fakt, że gabinety znajdują się w działającym ośrodku zdrowia - to gotowe miejsce do prowadzenia usług medycznych, z istniejącym ruchem pacjentów.

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w wolnostojącym budynku przy ul. Żelaznej, w którym od lat funkcjonuje ośrodek zdrowia, apteka oraz inne usługi towarzyszące.
To spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum Wrocławia. Bliskość ul. Grabiszyńskiej zapewnia bardzo dobrą komunikację - zarówno samochodową, jak i miejską.
Na terenie obiektu dostępny jest duży parking dla pacjentów i personelu, co znacząco podnosi komfort prowadzenia działalności.

Układ pomieszczeń:
- 3 niezależne gabinety
- poczekalnia dla pacjentów
- zaplecze socjalne
Najważniejsze informacje:
lokal w działającej placówce medycznej idealny pod działalność medyczną lub pokrewną możliwość aranżacji według własnych potrzeb duży parking dla pacjentów dobra komunikacja z centrum miasta spokojna, zielona okolica
Cena najmu:
5500 zł netto + 23% VAT
Ryczałtowe opłaty eksploatacyjne zawarte w czynszu
Rekomendacja eksperta SDP Nieruchomości:
To doskonała propozycja dla lekarzy i specjalistów poszukujących gotowego miejsca do prowadzenia działalności w sprawdzonej lokalizacji. Obecność innych usług medycznych oraz stały ruch pacjentów zwiększają potencjał biznesowy tej nieruchomości.
Serdecznie polecam tę nieruchomość i zapraszam na bezpłatne prezentacje, Justyna Adamiak

Niedostateczne środki? To nie problem:
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Opiekun oferty:
Justyna Adamiak
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Nr Licencji PFRN 28305
tel. XXXXX602 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15675627
  • Data publikacji: 10 maja 2026 22:55 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna ,
Justyna Adamiak

Justyna Adamiak

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na wynajem - Wrocław, Fabryczna

nieruchomosci-polska-24.pl / 15675627

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 500 PLN

71 zł/m2
Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Justyna Adamiak

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 78m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1930

Opis - Lokal usługowy

Opiekun oferty:
Justyna Adamiak
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Nr Licencji PFRN 28305
tel. 602 101 602

***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***

Opis nieruchomości:

Otoczenie nieruchomości:

Układ pomieszczeń:
- 3 niezależne gabinety
- poczekalnia dla pacjentów
- zaplecze socjalne
Najważniejsze informacje: