• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 54m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 479 000 PLN
  • MiastoStargard
  • Rok budowy2009

Opis szczegółowy

2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkania
Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu.
Lokal znajduje się na 1 piętrze kameralnego, monitorowanego budynku z 2009 roku.
Powierzchnia:
mieszkanie: 46,53 m²
loggia: 3,5 m²
piwnica: 8,40 m²
Układ:
salon
sypialnia
oddzielna kuchnia z oknem
łazienka
przedpokój z zabudową
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.
Atuty:
bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta
loggia
duża piwnica
monitoring i domofon
parking dla mieszkańców (dziedziniec)
dostęp do suszarni i rowerowni
W bezpośrednim otoczeniu znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, usługi oraz komunikacja miejska i kolejowa wszystko w zasięgu kilku minut spacerem.
To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Zdjęcia zamieszczone w tej prezentacji mogą być poddane modyfikacji przy pomocy narzędzi AI. Fotografie oraz materiały wizualne zamieszczone w ogłoszeniu mogą być poddane obróbce lub przetworzeniu, w tym z użyciem technologii sztucznej inteligencji. Z uwagi na charakter tych procesów prezentowane obrazy mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistego stanu nieruchomości. Informacje te nie stanowią zapewnienia ani gwarancji co do cech lub parametrów nieruchomości i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15830041
  • Data publikacji: 5 maja 2026 23:07 (9 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Stargard ,
Urszula Bukała

Urszula Bukała

+48XXXXXX048
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Stargard

nieruchomosci-polska-24.pl / 15830041

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

479 000 PLN

8 870 zł/m2
Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

Urszula Bukała

+48699585048

Główne cechy:

  • Powierzchnia 54m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2009

Opis - Mieszkanie

2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkania
Powierzchnia:
mieszkanie: 46,53 m²
loggia: 3,5 m²
piwnica: 8,40 m²
Atuty:
bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta
loggia
duża piwnica
monitoring i domofon
parking dla mieszkańców (dziedziniec)
dostęp do suszarni i rowerowni
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Zdjęcia zamieszczone w tej prezentacji mogą być poddane modyfikacji przy pomocy narzędzi AI. Fotografie oraz materiały wizualne zamieszczone w ogłoszeniu mogą być poddane obróbce lub przetworzeniu, w tym z użyciem technologii sztucznej inteligencji. Z uwagi na charakter tych procesów prezentowane obrazy mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistego stanu nieruchomości. Informacje te nie stanowią zapewnienia ani gwarancji co do cech lub parametrów nieruchomości i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.