• Nieruchomości Polska

210 000 PLN na sprzedaż

Łomża (Podlaskie - gmina Łomża)

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 35.7m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 210 000 PLN
  • MiastoŁomża
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,7 m² położone w Łomży przy ul. Poznańskiej 119A.

Lokal znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego i posiada funkcjonalny oraz wygodny układ pomieszczeń, który sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem.

Układ mieszkania:
- salon z wyjściem na balkon
- oddzielna sypialnia
- kuchnia
- łazienka z WC
- przedpokój

Do mieszkania przynależy również piwnica.

Standard:
- okna PCV
- panele w pokojach oraz przedpokoju
- mieszkanie jasne i ustawne
- funkcjonalny rozkład pomieszczeń

Budynek w ostatnim czasie przeszedł termomodernizację oraz wykonano nową elewację. Klatka schodowa jest czysta i zadbana, a bezpośrednio przy budynku znajduje się parking dla mieszkańców.

Nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz licznych punktów handlowo-usługowych.

pod inwestycję i wynajem

To propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

OSOBA DO KONTAKTU: ADAM KARWOWSKI tel. XXXXX416

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888980
  • Data publikacji: 11 maja 2026 08:37 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Podlaskie, Łomża ,
Mirosław Tyszka

Mirosław Tyszka

+48XXXXXX416
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łomża

nieruchomosci-polska-24.pl / 15888980

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

210 000 PLN

5 882 zł/m2
Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

Mirosław Tyszka

+48604227658/698506416

Główne cechy:

  • Powierzchnia 35.7m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1

- przedpokój

Do mieszkania przynależy również piwnica.

OSOBA DO KONTAKTU: ADAM KARWOWSKI tel. +48 698 506 416

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)