• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 77m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 045 000 PLN
  • MiastoPiastów
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

RYNEK PIERWOTNY, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC (2%)
LOKAL Z WYKOŃCZONY POD KLUCZ
Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy
3 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się w Piastowie przy ul. Warszawskiej
Inwestycja zakończona
DODATKOWO PŁATNE- miejsce postojowe pojedyncze (płatne dodatkowo 39 000 zł) 
- komórka lokatorska 5,8 m2 (płatna dodatkowo 25 000 zł)
OKOLICA
W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.  Centrum handlowe oddalone około 200 m od inwestycji.

Do stacji SKM Piastów jak i SKM Warszawa Niedźwiadek około 10-12 min spacerem.
PODANE NA MAPIE LOKALIZACJE NIERUCHOMOŚCI SĄ PRZYBLIŻONE, WSKAZUJĄ JEDYNIE OKOLICE NIERUCHOMOŚCI. DOKŁADNA LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI JEST WSKAZYWANA PO UMÓWIENIU SPOTKANIA, W TRAKCIE JEJ OSOBISTEJ PREZENTACJI PRZEZ AGENTA.
Ogłoszenie nieruchomości ma jedynie charakter informacyjny i może ulegać zmianom.

Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego.

Oferta 12730781 dostarczonaXXXXX-11 09:00 z systemu LocumNet Online Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888986
  • Data publikacji: 16 maja 2026 20:07 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Mazowieckie, Piastów ,
. Michał

. Michał

+48XXXXXX058
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Piastów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15888986

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 045 000 PLN

13 571 zł/m2
Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

. Michał

+48578100058

Główne cechy:

  • Powierzchnia 77m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2025

Opis - Mieszkanie

RYNEK PIERWOTNY, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC (2%)
LOKAL Z WYKOŃCZONY POD KLUCZ
Inwestycja zakończona
- komórka lokatorska 5,8 m2 (płatna dodatkowo 25 000 zł)
OKOLICA

Oferta 12730781 dostarczona 2026-05-11 09:00 z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888986
  • Data publikacji: 16 maja 2026 20:07 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2